Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak anyatej helyett 3...

Mit adjak anyatej helyett 3 hónapos babának?

Figyelt kérdés

2 hét múlva el kell mennem egész napra itthonról, de nem tudok elég anyatejet hagyni neki, napokkal előre meg nem szeretnék fejni.

Kanalasat még nem eszik, akkor mi lehet még opció? Tápszer vagy tejpép? Esetleg csak gyümölcslé?

Max két étkezést kell kipótolni.


2021. okt. 3. 11:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Tápszer. Ekkora gyereknek ne akarj tejpépet, gyümölcslevet adni. Bár ha 2 hétig fejsz minden szopi után, nem hiszem, hogy nem jön ki 2 étkezés. Le kell fagyasztani. Bár itt az is kérdés, hogy a felmelegített tejet elfogadná-e
2021. okt. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Miért nem akarsz fejni? Két étkezés miazt tápszert venni butaság, minden máshoz pedig még kicsi.
2021. okt. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%
Hát lefejt anyatejet.Ne legyél lusta neki lefagyasztani.De ha mégsem fejnél, akkor egyértelműen tápszer.Semmi más nem való még neki.
2021. okt. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
A tápszert sem biztos, hogy elfogadja. Sőt az anyatejet sem biztos, hogy üvegből megissza.
2021. okt. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
66%

Tejpépet is négy hónapos kortóp lehet adni mint a gyümölcspépet.

Fejd le a tejet.

Nem biztos, hogy elfogadja a tápszert. Én is próbáltam párszor de kihányta.

2021. okt. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%

Miért nem szeretnél napokkal előre fejni? Nyilván ne a konyhapulton tárold egy hétig, de sokan hónapokig tartanak anyatejet a fagyasztóban.

A gyümölcslé meg honnan jött egy 3 hónapos full anyatejes babánál? Komolyan kérdezem, ezt olvastad valahol?

2021. okt. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is mindenképpen próbálj inkább lefejni és lefagyasztani, ha idő is de az a legjobb neki
2021. okt. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
A nagyobb gyerekeimnek 4 hónaposan kezdtem bevezetni a gyümölcsöt, zöldséget, és onnantól, ha hosszabb sétára mentünk, már nem szoptattam őket, ha szomjasak voltak, hanem adtam nekik gyümölcslét. Nyilván nem a literes üdítőt, hanem a kis üveges baba italt. A kicsi 3,5 hónapos lesz, amikor másra kell hagynom egy egész napra, ezért gondoltam, hogy egy kis babatea, vagy gyümölcslé mehet neki, ha szomjas. Nem gondoltam, hogy ördögtől való a gondolat 😃
2021. okt. 3. 13:18
 9/24 anonim ***** válasza:
96%
Soha életében nem ivott még mást anyatejen kívül, erre te 3-4 decit adnál neki egyből. Logikus
2021. okt. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Nem 3-4 decit, legalább 1,5-2 litert 😃😃

Kérdeztem, hogy anyatej helyett mit adjak neki, erre mindenki: anyatejet 😃😃

Köszönöm a válaszokat

Szerintem marad a tápszer, meg egy kis babaital/babatea kombó, remélem nem fog 3 éves korára emésztési gondokkal, és gyomorfekéllyel meg 600 féle allergiával küzdeni 😃

2021. okt. 3. 13:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!