Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kocsiba való gyerekülés...

Kocsiba való gyerekülés vásárlásakor mire kell, érdemes figyelni?

Figyelt kérdés

Mosta akarunk venni fél éves lányunknak , aki 7 kg.

Nem akarunk nagyon drágát venni, inkább olcsóbb kategóriát, de mi az, amire tapasztalatotok alapján figyelni kell?

Tudom hogy van szétszedhető, hátradönthető, de ennél többet nem nagyon tudok...

Azt is tudom hogy január 1-től változik megint a szabvány...


2008. dec. 11. 18:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szétszedhetőt ne,az nem olyan stabil,mint a sima.Mindenképpen dönthető legyen,egy kicsi babának az kell.A lényeg,h 3-as,vagy 4-es "besorolású"legyen,azok a szabványnak megfelelők.Érdemes a neten körülnézni,mert minden boltban mást mondanak,és másikra próbálnak rábeszélni.A neten vannak autósülés tesztek,azt nézzétek meg,és utána különböző boltok kínálatát és áraikat.Mi 9-18 kg használható ülést vettünk,a nagyobb,9-36 kg való,nem elég kényelmes egy pici baba számára.Remélem segítettem!2 gyerekes anyuka
2008. dec. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!