Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek unisex ez a...

Szerintetek unisex ez a gyerekülés?

Figyelt kérdés

Fiunk kinőtte a hordozót, és gyerekülést kell vennünk. Kinéztem egyet, ami a linkben látható, viszont a Párom szerint egyrészt lányos, másrészt később cikizni fogják a fiunkat a kis pajtásai a mintája miatt. Esetleg tapasztalatokra is kíváncsi lennék!

[link]


2011. szept. 11. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon édes! :)
2011. szept. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lányos, uniszex, de szerintem nagyon idétlen. Bocs!

Amúgy a pajtásai miért cikiznék? Magunkból indulok ki, a mi gyerekülésünket még soha nem látták a gyerek társai, mivel nem engedem nekik, hogy a kocsiban randalírozzanak.

2011. szept. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Pont azért tetszik, mert olyan kis vicces:) Nem tudom, ha mondjuk valamelyik kis pajtit vinnénk valahova, akkor láthatná, de persze ez még csak elmélet.
2011. szept. 11. 15:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem lányos, de nekem nem tetszik, bocsi. Viszont azt nem értem, hogy a pajtásai hogyan fogják cikizni érte? Nem viszi magával a játszótérre, gondolom, hanem az autóban fogjátok használni. Én ezt nem is értem.
2011. szept. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyerek pajtiját viszitek az autótokban, hidd el, akkor az a másik gyerek nem azt fogja nézni, hogy te miben ülsz? Hanem egymással lesznek elfoglalva, dumálnak, szórakoztatják egymást...
2011. szept. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!