Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Körülbelül mikor változott...

Körülbelül mikor változott meg a babátoknak a szeme színe (a születési színéhez képest)?

Figyelt kérdés

#szemszín #baba szeme
2021. okt. 7. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A nagynak ugyanolyan világítós kék, mint volt, a kicsinek kb fél éves korára barnult be.
2021. okt. 8. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szürkéskékből olyan olajzöld lett minkét gyerekem szeme, az egyiké kicsit világosabb, a másiké kicsit sötétebb, de nagyon lassan, talán még 4-5 évesen is változott.
2021. okt. 8. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekemről még nem tudok beszámolni, csak a saját példámról. Egy éves koromig teljesen kék szemem volt, majd lassan, fokozatosan előbb zöld, aztán barna lett, 2 éves koromra.
2021. okt. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már annyira nem emlékszem, hogy anno kisfiamnál hogy volt. Azt tudom, hogy szürkéskék, nagyon sötét volt a szeme, aztán bebarnult neki (dehogy mikor?😅). Kislányom 8 hetes lesz, és nagyon szép kék szemei vannak, nem olyan kékek, mint a fiamnak voltak. Kíváncsi vagyok, hogy végül milyen lesz neki. Persze végülis mindegy, nekem mindenhogy tetszeni fog. 🥰
2021. okt. 8. 10:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Lányom rikító kék szemekkel született. Olyan 1 éves korában kezdett el neki szürkülni. Most hamuszürke színe van a szemének (nagy durva), de szerintem ez is változni fog neki. Valószínűleg zöldes-szürkés szeme lesz, mint nekem (olyan igazi vízihulla színű🙈).

8 hetesen még nagyon kicsi, még változhata szeme színe.

2021. okt. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!