Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek körülbelül fél éves a...

Akinek körülbelül fél éves a babaja és szoptatja, milyen gyakran szopik? Hogy álltok a hozzátaplalassal?

Figyelt kérdés

2019. aug. 30. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Jövő héten lesz hat hónapos a lányom, három-négyóránként szopizik. Én blw-zek vele, pár dolgot kóstolt még így szoptatás után, alma, barack, sárgadinnye. Pépesítve semmit nem eszik, mindent csak kifúj a kanálból.
2019. aug. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valamikor 2 óránként kéri, van, hogy 3 óra is eltelik, inkább csak kostolgat, nem igazán akar teljes adagot megenni. Elteliti az anyatej. Remélem 1 2 hónap múlva napi 2x már kaját fog enni.
2019. aug. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Mind a 4-gyel 4 hónaposan kezdtünk hozzátáplálni, 6 hónaposan 2 étkezésük kanalas volt. Ettől függetlenül 2 óránként szopiztak, csak akkor maradt ki 4, ha pépet ettek. 😊 Éjjel mindegyikük aludt legkésőbb 10 hetes koruktól.
2019. aug. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nálunk is így van hogy még nem eszik meg egy teljes adagot és azt is napi 1x és kb 3 óránként szopi de olyan mintha sűrű lenne neki.. Kicsit még most is hasfájos és félek hogy attól hogy sűrűn eszik... Mert ha szopi van azzal is hamar végez... 5 perc kb nektek is ilyen hamar jól lakik?
2019. aug. 30. 21:33
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

#1-es vagyok. Őszintén én szeretnék minimum egy éves koráig szoptatni, nem akarom hirtelen elhagyni, van is elég sok tejem, így én még csak kóstoltatok vele emiatt, nem hajtok arra, hogy már hat hósan ki legyen váltva egy étkezés, én általában délután adok neki valamiből kóstolót. Nekem nem volt hasfájós, de szerintem a 3 óránkénti szopi annyira nem sűrű, meg gondolom van mikor nálatok is kitolódik. Adsz neki valamit hasfájásra?

Amúgy nálunk is hamar letudja most már a szopit, bár mérni nem szoktam, de ha nem alszik bele vagy nincs komfortszopi szerintem 10 percen belül kész vagyunk.

2019. aug. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most már semmit nem adok neki hasfajasra, régebben igen és jobb lett most viszont újra előjött lehet épp a kostolgatástol 😶
2019. aug. 30. 21:59
 7/8 anonim ***** válasza:

2. Válaszoló vagyok. Kérdező dettó én is, legalább 1 évesig kapja az anya tejet, azt hittem egyedül vagyok ezzel, mert mindenki azt mondja, hogy jaj ennyi idősen már kéne rendes kaját ennie... Meg kivaltva lenni.. Próbálok az ő tempojaban haladni. Ja és ő is 5 perc alatt kiszivja.


Próbálj neki biogaia cseppet adni, vagy 1 1 napokat kihagyni, hogy pihenjen a pocakja meg a belei, hátha gyors a tempó neki :)

2019. aug. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó nekem is ezt mondja mindenki....
2019. aug. 31. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!