Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől sárga, barna, zöldes,...

Mitől sárga, barna, zöldes, narancssárga vagy picit pirosas a bukás 5 hónaposomnál? (Csak tápszert kap)

Figyelt kérdés
Még nem etetem semmi kajával őt. Csak nutrilon Ar-t kapja . Kisebb korában is hányt egyszer ilyent akkor voltunk kórházban. Utána hazajött de most is mikor bukik sok jön visza meg vagy sárgás vagy barnás. Nagyon sokat bukik. Mindig mondom a dokinak azt mondja adjam probiotikumot egy hét múlva mennyek kontrollra és utána megint ezt mondja de nem mondja mitől van szerintetek?? Maltofer cseppeket adom neki de van ugy hogy direkt kihagyom 2-3 napra hogy attól bukik e ilyet. De amikor kihagyom ugyanúgy hány olyant. Nem is tudom megkülönböztetni hogy most bukás e vagy hányás mert a doki azt mondta mélyebbről jön neki ez hányás amikor egyszer voltunk de az más doki volt akihez tartozok az mindig ugyanazt mondja menyek kontrollra már vagy 3 szor. De nem ad rá semit majd megint viszem és mondom neki. De szerintetek ez mitől lehet ? Nagy bajt jelezhet?? Szokott néha erőlködni de kaki van büfi is van de az nehezebben. Szóval már kivagyok nem tudom baj e vigyem e kórházba vagy várjak ahogy a doki mondja mindig..

2021. okt. 9. 14:57
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Valaki volt e ugyanilyen helyzetben ?? Helyesírásért bocsi
2021. okt. 9. 14:58
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Menjetek be a kórházba... ne várj tovább

Eddig is menni kellett volna, hiszen ahogy írod hetek óta tart

2021. okt. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
És kórházban mit csinálnak vele szerintetek? :) jó hétfőn meg elveszett dokihoz és ha továbbra csinálja beviszem őt ha nagyon muszáj..
2021. okt. 9. 19:50
 4/32 A kérdező kommentje:
Szerintetek mitől hány ilyent?
2021. okt. 9. 19:52
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus... ne várj hétfőig, és főleg ne várj a dokira... nem is értem hogy ő miért lehet még egyáltalán orvos.

Bármilyen bélbaktérium lehet, ami hatalmas gondokat tud okozni! Őrülj, hogy eddig nem volt baj, és reménykedj, hogy ne is legyen. Amikor pedig a kórházban szitkozódnak ne csodálkozz...

2021. okt. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen tudjuk te vagy a Losonci csaj. Nem unod még? Csak azzal a szegény gyerekkel b.szol ki a tudatlanságod miatt!
2021. okt. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 babyboom567 ***** válasza:
100%

kórházba kell menni, simán vérezhet a gyomra.

Azonnal vigyed, ne várj semmit.

2021. okt. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
En megertelek az egeszeteket komolyan leisbaszhattok de a korhazban is mindig ugyanazt mondják nem foglalkoznak vele, nem értitek meg azért vagyok semmit tevö . Szerintetek lehet ez reflux?
2021. okt. 9. 23:11
 9/32 A kérdező kommentje:
Legyszi arra valaszoljatok amit írok... és tényleg semmit tevö vagyok mert az itthoniak..család stb azt mondja hogy minek viszem mindig a korhazba en betegitem le stb.
2021. okt. 9. 23:12
 10/32 A kérdező kommentje:
Csak sírok meg sírok 😭😭😭 nagy baj lehet akkor hogy ha tényleg valami belfertozes vagy az a másik lehet e ezekkel valamit kezdeni ha tényleg ez lenne ?? Jajj tudom ti nektek van igazatok mindenbe de én nem tudom mit tegyek mar nagyon nem szeretném ha korhazba kerülne..😪😪😪🙏🙏😭😭😭
2021. okt. 9. 23:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!