Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A narancssárga pampersnek...

A narancssárga pampersnek most már gumis a dereka? Használ valaki ilyet?

Figyelt kérdés
Sógornőm mondta hogy most váltottak 5-ös méretre és annak gumis a dereka, a többi méretnek is olyan lett?
2015. szept. 2. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi mèg csak a 4-esnél tartunk.A pampers-nek most van az új pants bugyipelenkája.Arról nem tudok,hogy a sàrga gumis lenne.Anno a 3-as méretet használtuk egyszer.De én nem voltam vele elégedett.
2015. szept. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megnéztem a neten.A leírásában az van,hogy tépőzáras.
2015. szept. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na lehet rosszul kérdeztem, igen tépőzáras és az gumis -e, nem olyan merev mint volt, hanem olyan lett minta a zöld pampers.
2015. szept. 2. 14:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Múlt hónapban még nem volt gumis. :( Véletlenül azt vettem zöld helyett (fogalmam se volt, hogy nem gumis), és lehoztam a szenteket az égből is, olyan rossz.
2015. szept. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem gumis, a zöld a flexi. Kaptam múltkor, úúúgy utáltam :)!!
2015. szept. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem gumis de én a sárgát használom, és nagyon ritkán folyik csak ki belőle a pisi, kaki meg soha...2 hónapos kora óta használjuk, lassan egy éve.
2015. szept. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz,most nem tudom milyen mert 4 hónapja már nem használok,de én meg voltam elégedve vele,valóban néha kifolyt a pisi,de használtam zöldet is meg fehéret is abból is kifolyt mikor hirtelen sok volt a pisi. Szerintem ez is jó csak olcsóbb.23 hónapíg használtam,néha vettem másikat.
2015. okt. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!