Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezzel elvesztem babám bizalmát?

Ezzel elvesztem babám bizalmát?

Figyelt kérdés
6 hetes a fiam. Hetente 3x van úgy h egyedül fürdetem a kicsit mert férjem sokáig dolgozik. Ilyenkor mikor én zuhanyzom az idő alatt a gyerek végig sír. Persze én sietek ahogy tudok de hat muszáj vagyok magamat is rendbe tennem. Kénytelen vagyok ezidő alatt sírni hagyni sajnos. Rosszat teszek ezzel neki h nem lesz bizalma felém?
2021. okt. 9. 17:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Ennyitől nem, gondolj arra, hogy ha lenne nagyobb testvère, amìg annak segìtesz a wc-n, kihalaszod valami veszèlyes helyzetből stb, addig is vàrnia kell. Viszont nem is ideàlis helyzet. Èn zuhanyoznek mikor alszik, vagy hordozòban bevinnèm , ès ùgy tennèm le, hogy làsson, beszèlnèk közben hozzà.
2021. okt. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Én bevittem hordozóba vagy pihenőszékben. Amikor aludt akkor meg bébiőrrel mentem, hogy ha felsír akkor tudjak menni.
2021. okt. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%

Ennyi teljesen belefér, de esetleg pihenőszékben, hordozóban vidd magaddal, valószínűleg így is sírni fog, de nem érzi egyedül magát, lát téged, tudsz neki beszélni. Muszáj egyensúlyt teremteni, így igaz, hogy magadat is el kell látnod :)

Kitartást és nagy ölelés neked, később minden könnyebb lesz (másfél éves kisfiú anyukája)

2021. okt. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem lesz semmi baja. Miért nem akkor zuhanyzol, amikor hazaér a férjed?
2021. okt. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem fogod elveszíteni a bizalmát de ha meg tudod oldani zuhanyozz akkor ha este elaludt te neked sem kell akkor annyira kapkodni nyugodtabban tudsz fürdeni :)
2021. okt. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
62%
Nem veszted el, de valljuk be, nem is használ. Szerintem ez felesleges stressz neked is és neki is. Miért nem akkor zuhanyzol, amikor a férjed hazaér vagy a kisfiadat már letetted aludni?
2021. okt. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, de én is akkor zuhanyoztam, amikor elaludt :) Én is nyugodtabb voltam úgy.
2021. okt. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Felesleges ezzel stresszelni.Nem hiszem,hogy nincs olyan időszak nappal amikor 10 perced nincs elmenni zuhanyozni.

Ameddig alszik (már pedig 6 hetesen sokat alszanak),vagy van otthon valaki el tudsz menni anélkül,hogy neked vagy neki gond lenne.

Azért sír,mert egyedül van ilyenkor.Mindig is fog sírni,ha egyedül lesz,csak később le lehet foglalni időről időre valamivel 5-10 perc erejéig. :D

2021. okt. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Igazából azért fürdök le mielőtt a babát lefürdetném mert altatás előtt már az ágyunkba szoktam megszoptatni majd utána a mellkasomon fekszik jó pár percig h biztosra elaludjon és utána viszem át a saját ágyába. Igen ez első sorban kényelmi szempont h ne “koszosan” feküdjek be az ágyunkba de eddig egész jól bevált ez a sorrend, csak ez a fürdés közbeni sírás ne lenne… de akk kipróbálom h a fürdő elé teszem és beszélek hozzá.
2021. okt. 10. 09:12
 10/20 anonim ***** válasza:
81%
Nekem a babám egy nap többször sír szegény, mert úgy ahogy az egyik válaszoló írta, van egy bátyja. Na most, ha valami veszélyes rá, vagy WC-re kell kísérni, vagy épp enne,vagy öltöztetni kell, akkor sajnos ha éppen sír, akkor sír. Nem áll meg az élet, ne aggódj.
2021. okt. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!