Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy megbocsátok...

Miért van az, hogy megbocsátok neki mindent, a másikkal meg feleannyiért elvesztem a bizalmam?

Figyelt kérdés

Van egy fiúbarátom, iskolás korunk óta barátok vagyunk, több mint 10 éves barátságról van szó. Ezidő alatt tett néhány dolgot, ami miatt csalódtam benne. Például iskolás korunkban azzal a bandával lógott, akik szekáltak engem. Ugyan ott aktívan nem vett részt a piszkálásban, de velük töltötte az idejét. Iskola után meg velem volt, de csak mikor kettesben voltunk, mások előtt nem vállalt föl, nem állt ki mellettem mikor szekáltak. Meg másoktól megtudtam, hogy elég sok mindent amit elmondtam neki, továbbadta másoknak. Pl. hogy kibe vagyok szerelmes, nem jövök jól ki anyu barátjával, stb...Kicsivel később, nagyobbak voltunk és én messengeren beszélgettem egy fiúval. Ő kíváncsi volt erre a fiúra, meg hogy mit beszélgetek vele, és egyszer mikor sokat ittam, rávett hogy nyissam meg a messengert, ő meg beleolvasott a beszélgetésünkbe. Ezt én akkor nem tudtam, másnap mondta el. Itt nagyon nagyot csalódtam benne, mert előtte megígérte, hogy nem néz bele. De legalább bevallotta. Azzal védekezett, hogy féltett, és le akarta csekkolni kivel beszélgetek. Ami a legnagyobb fájdalom volt, hogy egyszer nagyon rosszul voltam. Jól esett volna valaki, akivel beszélgetek. Ekkor voltunk 20 évesek. Írtam neki, hogy talizunm valamikor? Kérdezte minek? Mondtam hogy jól esne egy kis beszégetés, magam alatt vagyok. Nem írt vissza. Napokig nem válaszolt, én meg úgy voltam vele, hogy én nem írok rá. Aztán rám írt, megörültem, de azt kérdezte mi a jelszó az egyik accjához (együtt csináltuk). Megírtam neki és ennyi. Ezután kb két évig nem beszéltünk. Ő se írt, én se írtam, mert rosszul esett hogy lesz-rt mikor szükségem lett volna rá. Nagyon hiányzott, de büszkeségből nem írtam rá. Aztán találkoztunk valahol, elkezdünk beszélgetni, és azt mondta nem tudja miért szakadt meg a kapcsolat, csak egyszer csak nem írtam, és ő se írt. Azóta megint találkoztunk többször is, és nagyon jó volt vele beszélgetni.

Miért bocsátok meg neki mindent? Normális ez? Mással fele ennyi dolog miatt nem beszélek, neki meg mindent elnézek és még hiányzik is. Miért van ez?

L23


2021. febr. 10. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Többet érzel iránta. De mi amúgy nem ismerünk téged, mégis honnan tudnánk?
2021. febr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem érzek iránta többet. Soha nem feküdtünk le.
2021. febr. 10. 13:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Kifejezetten gyakoriak az ilyen felemás kapcsolatok, ahol az egyik többet érez a másik iránt, mint az őfelé. Ebből azonban semmiféle más következtetést nem lehet levonni.
2021. febr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézz mélyen magadba, és kérdezd meg magadtól, ott lesz a válasz ha van kellő önismereted.
2021. febr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!