Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismamaként váltanáto...

36 hetes kismamaként váltanátok-e orvost, ha úgy érzitek elvesztette a bizalmatokat?

Figyelt kérdés
Mindvégig fizettem rendesen és ma megüzente az első nst után az nst-s nővérkékkel, hogy nem ér rá (4 hete voltam utoljára UH-n, tehát elég aktuális lett volna a vizsgálat minden szempontból, tudni szerettem volna, hogy programozott császár lesz-e vagy sem -eddig faros volt a baba- panaszaim is vannak, stb. Semmit nem mondott a tel-ban, hogy miért nem ér rá-egyébként mindent megértettem volna, csak azt moondta, mikor felhívtam, hogy \'nem mondták a nővérek?\' haza lehet menni és 1 hét múlva találkozunk.\' Furcsa, hogy nem kért meg kollégáját nézzen meg pl.Nagyon nagyon rosszul esett!
2009. szept. 25. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem az első gyerekkel összesen 3 orvosom volt, az utolsó váltás 38 hetesen volt.

Ha Te úgy érzed, hogy csalódtál, és a szülésnél is ilyen lehet, és esetleg még jelölted is van, akkor miért ne?

De biztos kapsz majd olyan válaszokat is, hogy a doki is csak ember, meg hogy inkább nála szülj, mint egy idegennél. Ki hogy érzi. :) Én nem járok olyanhoz, akinek nem tetszik a viselkedése, akiben nem bízom.

2009. szept. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem keress egy másik dokit! A szülésnél nagyon fontos a doki és a beteg közötti bizalom.Én biztam a dokimban és simán ment minden
2009. szept. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kérdés hogy ha váltasz akkor ott maradsz e,úgyértem abban a kórházban fogsz e szülni mert ha igen akkor elég kellemetlen hogy esetleg ott találkoztok vagy hasonló.Nemtudom érted e amit írni szeretnék.Mondjuk ez személyiség függő is.ÉN pl. nem bizti hogy ezért ott hagynám főleg ha ezelőtt meg tök jól végezte a dolgát.De ezt mindenki maga érzi.Én pl. orvost váltottam igaz még a terhesség elején,de nem maradtam abban a kórházban pont ez miatt hogy utána egy esetleges találkozás ne okozzon kellemetlenséget,de ez lehet hogy ez meg téged nem érdekel.Nem tudom mennyire voltam érthető?!

Üdv: 33 hetes km.

2009. szept. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is váltottam orvost,de ott fogok szülni,ahol a másik is van.elmondom,az az orvos se akkor,se most nem tudja ki vagyok.5 találka után is megkérdezte,ki vok,és miért is vagyok ott!?pénzért!
2009. szept. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A 3. válaszoló vok.

De ez attól függ hogy ki mióta ismeri a dokiját,mert pl. akitől én megváltam már jó pár éve hozzá jártam és kórházban is a sok betege közül kiszúrt minket a férjemmel.Na ezekután nem hinném hogy ha máshoz megyek akkor nem ismert volna meg.

2009. szept. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
persze ez is igaz,de gondolom ill.csak nem hagyna ott a "kakiba"ha pont ügyeletes lenne,vagy ilyesmi.4 napig ciki,talán,aztán ugyse találkozunk!?
2009. szept. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket, másik kórházba mennék, tehát nem ugyanoda, pont az említett okok miatt is..
2009. szept. 27. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!