Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nem lehet leszivni az...

Miert nem lehet leszivni az orrat?

Figyelt kérdés

Mar 1 hete beteg a kislanyom, epp kijottunk belole majd visszesett, apukaja is beteg lett lehet tole kapta el.

Ugyanaz… orrfolyas, kohoges.

VISZONT hiaba folyik egesz nap az orra, hiaba fujok be neki streimar-ral nem jon ki most a takony kb csak azt szivjuk le amit befujtunk

Nem ertem

Es nem tud aludni tole mert folyton folyik vissz a torkara es kohog meg hat nem is kap levegot rendesen

Megorulok:(

Szegeny mar remeg ha meglatja az porszivot egy hete “kinozzuk” vele egy ordoguzes az egesz folyamat

2,5 eves amugy


2021. okt. 10. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Hétfőn orvos, lehetséges, hogy antibiotikum.
2021. okt. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem sok az egy hét sajnos. Ha nincs láz, nem kell antibiotikum (mivel nincs bakteriális felülfertőződés). A vizes orrfolyás pláne nem utal bakteriális fertőzésre. Telefonon beszélj az orvossal első körben, ha nem muszáj, nem viszi az ember rendelőbe a gyereket a mezei náthára három komolyabb fertőzést összenyalni. 🤷
2021. okt. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem elég neki az orrszívás. Ugyanennyi idős lányom is ilyen állapotban van, ő kap Fenistil cseppet, kalciumot és Nasivin orrcseppel fújjuk az orrát. Szerintem érdemes orvossal beszélni.
2021. okt. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a nasivin kids orrspray segített, amikor a tengervizessel már nem mentem semmire. Befújtam, kb 20 perc múlva már rendesen ki tudtam szívni.
2021. okt. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Legalább éjszakára Nasivin baby szerintem is. Egyébként meg orrszívás előtt érdemes pár percig várni, mire hat a tengervizes spray, aztán leszívni (azt is hosszabban). S utána mehet (max. napi 3 és max. egy hétig) az orrcsepp.
2021. okt. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont most ugyanigy jartunk,a vizes orrfolyas nem jott ki. Epp csak a sterimar orrsprayt hozza ki,ez a folyos hatracsorog es lenyelik. Ne kinozd szerintem ,ha nem jon. A szeptemberi takony,amit elkaptunk,az suru sarga volt,az kijott es tele volt a tartaly,az nem csorgott hatra es nem is kohogott. A masik gyereknel is megfigyeltem ezt,hogy ketfele takony van,a folyos és a surubb. A folyos a rosszabb,nekunk,a kohoges miatt.
2021. okt. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!