Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angliaban nem engedik, nem...

Angliaban nem engedik, nem javasoljak egyaltalan kitisztitani, leszivni a baba orrat, mert annal tobb termelodik, azzal ervelnek. Magyaro. Mert axenkezoje?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 11:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
59%

Ez uolyan okosságuk, minthogy pont ott ahol kevesebb is a napsütés mint pl. nálunk D vitamint sem anak. Nincs Vigantol... Pedig az angolkór (nem véletéenül angolkór a neve) pont azért tűnt el, mert kapják a gyerekek a D vitamint. Angliában ezt sem kell adjad...


Az orrszívás igenis hasznos dolog, megelőzi a komoly arcüreggyulladát.

2011. dec. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Én Angliában élek, és szednem kell D-vitamint !


10hkm

2011. dec. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Ja bocsi félreértettem, azt nem tudom, hogy a baba kapni fog e
2011. dec. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
a gyerekek nem kapják.
2011. dec. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
83%
Az angoloknak is vannak ostobaságaik,ez is egy ilyen,ha nem szívja le az ember a baba orrát súlyos arc-,homloküreg gyulladás,vagy komoly középfülgyulladás lehet a következménye.
2011. dec. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
82%
Ez olyan, mint ha azt mondanád egy felnőttnek, aki náthás, hogy ne fújjon orrot, maximum törölgesse le, ami "kifolyt", mert még több fog termelődni... No comment.
2011. dec. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
ez olyasmi, mint hogy a koreaiak sem fújják az orruk inkább visszaszívják. uúgy ártalmas, nem jó. ettől ők még csinálják, de mi nem. Ahogy az előző is írta sok komoly gyulladástól óvod meg ha szívod az orrát. ne törődj ki mint gondol, szívd!
2011. dec. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
ja, utolsó vagyok. a férjem idejében még nem nem törődtek a szívással és letti s ilyen szövődményes gyulladása kiskorában. Fél fülére majdnem teljesen süket. Ráhúzódott a fülére :(((
2011. dec. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Más eu országban sincs, németek, benelux. Nem tudom, miért, engem nem érdekelt, Mo-ról hoztunk és ha kellett, szívtam. Különben nem kapott volna levegőt.
2011. dec. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
67%

Sztem Angliában barbár dolognak tartják ,hogy lefogsz egy gyereket, csövet dugsz az orrába és a porszívót ráirányítod, biztos azt hiszik az agyát is kiszívja olyan erős.

Ne törődj vele, hasznos , ez a lényeg!

2011. dec. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!