Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kéne leszívnom az...

Hogyan kéne leszívnom az orrát, hogy hatásos legyen? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

3 és fél hetes a babám, dec. 08-án született, és tegnapelőtt hajnalban elkezdett köhögni,tüsszenteni, és szortyogni, kézi orrszívónk van, de lehet, hogy nehezen vagyis én úgy veszem észre, hogy nehezen jön ki a takony az orrából,ha ezzel szívom, ugyan nem próbálkoztam mással, de lehet, hogy kellett volna.

A Doktornő azt mondta, hogy nagyon fiatal még az ilyen betegséghez, tegnap este hőemelkedése volt, popsiban mértem 37.8-9-et az 37.3-4-nek felel meg.

Szeretném megakadályozni azt, hogy a fülére húzódjon.

A baj mellé tartozik az is, hogy már nincsen tejem, így alig kap némi védettséget a babám, mert már milupa milumilt adunk neki, és vizet ugyan ma kezdtem el a teát, mert ezt javasolta a Doktornő, hogy adjak neki nyugodtan teát.

Tippek?

Előre is köszönöm.


2011. jan. 3. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
2000 Ft-ért vegyetek porszívóra illeszthető orrszívót ,ezek a kézik nem sokat érnek. Folyadékot kapjon, nehogy kiszáradjon. Egyik orrlyuk befog, másikból szív.
2011. jan. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A menyem is ezt a porszívós orrszívót használja, de le kell fogni a kicsi unokámat, mert nagyon hadakozik ellene.
2011. jan. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem mikortól lehet tengervizes orrspryt használni, ha lehet ekkora babánál(védőnénit kérdezd meg), akkor egy egy adag, pár perc és porszívós orrszívás. Feloldja a taknyot a nemjó helyre büfizett anyatejet...

Utálják a babák, de nem fájdalmas, üvölt, de ez van, ha nem tennéd akkor a fülére menne, és az nagyobb gond, mint két perc kínzás, és utána egy ciróka maróka, hamar elfelejtik, nem fog haragudni rád.

2011. jan. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sterymar baby-t vegyél a gyógyszertárban, ezt lehet használni. Befújod, kiszívod majd befújod megint. Így hamarabb rendbe jön.
2011. jan. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!