Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valakinek a picijének van...

Valakinek a picijének van gégeszükülette stridoros légzés?

Figyelt kérdés
Volt valakinek a kicsinél stridoros légzés gégeszükülette és műtétet kellet végrehajtani hogy zajlott? Megszüntek a tünetek? 8 hónapos a kisfiam és mozgásra nagyon felerösödik neki a hörgés.
2021. okt. 10. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

Gégeszűkület. Így kell írni.

És kellett.

2021. okt. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy refluxos?

Kislányom is hörgött,elég durván

Orvostól orvosig jártam,mire egy gyermekgyógyász rájött,hogy nem szűkület van,már műteni akarták

Mint kiderült,refluxa volt,a sav visszafolyt,ami szétmarta a nyelőcsövét,ami gyulladást okozott a hörgőknél is

2 hétig patikában kikevert port kellett adni,ami végleg megszüntette a hörgést

2021. okt. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Refluxos a kis fiam majd megyünk gasztroshoz
2021. okt. 11. 15:31
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves első ha nem tetszik vagy érdemben nem tudsz válaszolni akkor ne írj nem vagyok kíváncsi a ki oktatásra köszönöm szépen legyen szép napod
2021. okt. 11. 15:33
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló füll orr gégész mondta ezt de gasztroenterológushoz is vinni akarom mert eddig azt a választ kaptam hogy 6 hónapos korig kinövi nem kell vinni de azóta sem :(
2021. okt. 11. 15:36
 6/6 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Nekünk egy évet mondtak,de ez amit adott a dokink,egy csodaszer

2hét alatt megszünt a reflux

2021. okt. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!