Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisbabád hány hónapos...

A kisbabád hány hónapos koráig használtad a légzés figyelőt?

Figyelt kérdés

Azokhoz szól a kérdésem, akik használnak, használtak légzés figyelőt. A kis baba hány hónapos, éves koráig hasznaltatok?


Anno azt olvastam, hogy 2eves korig fordulhat elő a hirtelen bölcső halál.



2021. ápr. 29. 08:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Mi kB 1 éves korig, utána folyton bejelzett, aztán hagytuk a dolgot annyiban....
2021. ápr. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nekem is elmúlt 1 éves és annyit tekereg az ágyban alvás közben, hogy állandóan bejelez, ha nincs rajta. Idegörlő rohanni éjszaka, hogy baja van - e. De elhagyni még nem merem emiatt, hogy 2 éves korig történhet meg a hirtelen halál. Ugye emiatt vettem.
2021. ápr. 29. 08:09
 3/20 anonim ***** válasza:
44%
Én úgy tudom, egy éves korig van sids,utána már nem igazán..
2021. ápr. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
13 hónaposan kapott leesésgátlós ágyat. Előtte a kiságyban nem mertem légzésfigyelő nélkül hagyni, de amint átkerült az ágyba, elmúlt minden félelmem. Már nagylány, nem lesz semmi baja. Plédet meg ilyeneket még mindig nem használunk.
2021. ápr. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Egyéves koráig, eddig is szokták ajánlani.
2021. ápr. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
7 hónap, akkor volt ágy csere.
2021. ápr. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
1 éves koráig
2021. ápr. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%

16honapos,es meg mindig használom.Nekunk gyerekorvosunk mondta 2 éves koráig biztos legyen alatta. Nekünk 2szer be is rosztott már. Egyszer 5 honaposan, egyszer meg 1evesen.Es nem tévesen hanem tényleg megkellett rázni a gyereket meg kikapni az ágyból. Szóval en addig alatta hagyom az biztos.

De mindenki ismeri a saját gyereke milyen hogy alatta hagyja e. Itt nincs jó vagy rossz válasz. Mindenki a legjobb anya a saját gyerekének így tudja mi a jó. Ha te úgy érzed hagyná alatta akkor hagyd.

2021. ápr. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Amíg nem kezdett el járni.

1 éves kora után már kimászott az agyból, így inkább kivettük.

Használd addig, amíg neked jó.

2021. ápr. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Másfél éves koráig, utána folyton bejelzett, igazából nem tudom miért, azt hittem meghibásodott, de másik babánál müködik. Nem hiszem, hogy két éves korig szükséges. 1 éves kor felett már nem csecsemő, hanem kisgyerek és a légzése már stabillá vált.
2021. ápr. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!