Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fával fűtés? Párásítás?

Fával fűtés? Párásítás?

Figyelt kérdés

Sziasztok 🙂

2 kérdéssel fordulok most hozzàtok:

1: akik fával fűtenek kandallóban, pàrásítotok valahogy, hogy kevésbé legyen száraz a levegő, ha igen, mivel? Főleg ebben a náthás időszakban

2: valaki használ inhalátort? Mikor/hogyan használjàtok? Múltkor hallottam róla, hogy ilyen megfázásokkor használja, mi kell hozzá? Orrduguláson, könnyebb légzéshez segít?

Előre is köszönöm a tapasztalatok megosztását.

Egy 2hónapos kisfiú anyukája ☺️


2021. okt. 14. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk gazkazan, radiátor van, nálunk is száraz a levegő. Én hidegparasitot szoktam használni, sima sós vízzel vagy salvus vízzel, emelle van egy diffúzorom, amibe teafaolajat és aukaliptuszt csepegtetek. A rossmannban vettem egy aroma ős borsmenta, eukaliptuszt, rozmaring legfertotlenitot, ezzel is be szoktam fújni. 2 kislányom van. Viszont 2 hónapos babára csak hidegparasitot használnék, illóolajat nem.
2021. okt. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Aromaos elirta bocsi.

🙂

2021. okt. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem használok párásítót, mert:

1.

most volt beteg a lányom, egész nap ment a párásító, semmit nem használt.

2. Így is penészesedünk, most be is szigeteltük a házat, én minden nap vagy 3x 10 percig szellőztetek, hogy kimenjen a pára...

2021. okt. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teregess a hálószobában :) ez a legősibb módszer.
2021. okt. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!