Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben van otthon mászó-totyizó...

Miben van otthon mászó-totyizó babátok? Hány fokban? Nemtudom fázik- e mert már ugye nincs fűtés de kint meg ilyen hidegek vannak.

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
22-23 fok van. A nappali laminált padlós középszőnyeggel, a háló szőnyeges, a többi járólap. Mindenhol közlekedik. Zokni, nadrág és hosszú ujjú body volt rajta ilyen idős korban.
2013. jún. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Moncsycsy ***** válasza:
hosszú body és rugdalózó, és egy mamuszka, mivel a pulcsi mindig felcsúszik. kb 20-22 fok van bent.
2013. jún. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8 hónapos, mászik, feláll. Hosszú body, felső, harisnya, nadrág, mamusz. Én ma már befűtöttem, kb. 24 fok van benn.
2013. jún. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

8 hós. Mászik, feláll.


H.ú. body+ melegítő naci. Ennyi. 22.5 fok van. Mindenhol szőnyeg, kivéve a folyosó és a konyha-de oda nem mehet be.

2013. jún. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nálunk is 22-23 fok van. Melegitó naci,hosszú bady,hoszú felső meg zokni van rajta,de ma ráadtam még egy pulcsit is meg egy meleg zoknit is pluszba.
2013. jún. 3. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!