Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket tud/tudott a 6 hónapos...

Miket tud/tudott a 6 hónapos babád? Illetve mekkora volt ennyi idősen?

Figyelt kérdés

2021. okt. 14. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Pont most lesz 6 hós a kisfiam.


Kb. 7 kg és 67 cm.


Másfél hete kezdett el kúszni, most már bejárja az egész konyha-nappalit, bár még nem teljesen szabályos a kúszása, csak tegnapelött láttam először, hogy váltott kézzel megy, addig az egyiket használta. A lábát is mikor hogy :D


A tízórai, fogjuk rá, ki van váltva, most kezdtem el neki adni uzsonnát. Egyébként anyatejes.


Az alvása viszont nagyon rossz, felborult vagy két hónapja, nehéz altatni és sokat ébred. Foga még nincs.


Nem tudom, mire vagy még kíváncsi :)

2021. okt. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
6 hónaposan volt 71 cm és 7650 gramm. Forgott minden irányba és akkor már kúszott. Napi 3x kapott enni, tízórai, ebéd és uzsonna, de nem evett mennyiséget. :) Most 7 hónapos, próbálgatja a mászást, még nem ült fel.
2021. okt. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
6 hónaposan 8130 g és 75.5 cm volt, minden irányba forgott, kúszott is rövid távokat.
2021. okt. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb akkor volt 7,5kg 70cm. Forgott mindkét irányba és a kúszást gyakorolta. Akkor kezdett el sokat dumálni, már mondott olyanokat hogy dadadada, tetetete, babababa
2021. okt. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!