Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen poharbol kezdted...

Milyen poharbol kezdted itatni a 6 honapos babad?

Figyelt kérdés

#baba #itatás #Baba pohar
2021. szept. 14. 18:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

1. gyerek: 360 fokos varázsitató, később szívószálas itató, majd az összes sorban. Eredmény: 2 évesen se tudott pohárból. 3 évesen is leöntötte magát.

2. gyerek: üveg kávéspohár fogva, önálló gyakorlásra műanyag normál pohár. Eredmény: 10 hónaposan önállóan ivott, alig pocsolva. Egyévesen cseppmentesen.

2021. szept. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Felesből
2021. szept. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Először szívószálas, most 360° varázspohár, és menet közben gyakoroljuk a sima pohárból ivást, és az is jól megy.🙂
2021. szept. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
6 hònaposan mèg nem itattam, de mikor elkezdett inni, akkor műanyag pohàrbòl. Sajàt magànak fogta, hamar belejött, ès nem sokszor öntötte magàra.
2021. szept. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Műanyag, 1 évesen már teljesen egyedül ittak baleset nélkül.
2021. szept. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Nyáron, kánikulában kezdett el inni pohárból, úgyhogy lehetőségem volt lazára venni a dolgot, nem érdekelt, hogy magára önt öt liter vizet, amíg megiszik három kortyot. Szóval sima műanyagpohárból. Mondjuk kerestem olyan kisebbfajtát, hogy ne a három decissel szerencsétlenkedjen, de mire megvettem, addigra megtanult a nagyból inni.
2021. szept. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Felespohárral kezdtük, aztán áttértünk a rendes (méretű, amúgy műanyag) pohárra.

Séta meg autózás közbenre van 360 fokos pohara, meg ha esetleg a szükség úgy hozza, a Jana babavíz kis cumis vagy nem is tudom, minek nevezzem, olyan kis hosszúkás nyakú üvegecskéjéből iszik. Igazából neki néha még érdekes is másfajta pohárból inni, szóval néha jót tesz neki, ha variálom, többet iszik olyankor.

2021. szept. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ilyen pohárból, szintén 10 hónaposan ivott ügyesen egyedül.

2021. szept. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
360 fokos itatópohárral kezdtünk, 8 hónaposan már egyedül ivott belőle. 1 éves korában kapott először műanyag poharat a kezébe, 2 nap után hibátlanul ivott belőle teljesen egyedül.
2021. szept. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Üveg kávéspohárból itattam, aztán mikor már önállóan akart próbálkozni akkor kapott kis műanyag poharat.
2021. szept. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!