Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van akinél a kezdetektől jó...

Van akinél a kezdetektől jó alvó volt a baba és később sem romlott el?

Figyelt kérdés
Fiam az első 3 hónapban nagyon rossz alvó volt, 3 hónapos kora után kb egyik napról a másikra lett jó alvó és azóta is az (2,5 éves). A kicsi még csak 2 hetes, de nagyon jó alvó, egész más, mint a tesója, ő csak eszik meg alszik. Erre most elkezdett mindenki azzal riogatni, ne örüljek, nem marad ez így, mert 4 hónapos kora körül a legtöbb jó alvó baba alvókája elromlik.
2021. okt. 15. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem az első 2 gyerek 2-3 hótól átaludták az éjszakát, csak foguás vagy betegségnél volt éjszakázás.

Már 20 évesek elmúltak még mindig jól alszanak😂😂

No de a kicsi 6 hótól alszik éjjel, de ő még heti 1-2 nap fel kell és kijön közénk fetreng, csesztet 2.5 éves

2021. okt. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A fiam 8 hetes kora óta alussza át az éjszakákat, nappal is mindig jó alvó volt. 9 éves elmúlt, szóval nem hiszem, hogy már elromlana :)

A kislányom 7 hetes kora óta alussza át az éjszakát, ő is jó alvó nappal is. Ő most 13 hónapos, remélem már ő sem romlik el.

2021. okt. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A lányom 5 hetesen aludta át az éjszakát. Később ez annyival "romlott el" hogy elkezdett hajnalban felelni egyszer enni. Ezt meg is tartotta kb 1 éves koráig. De ez nem nevezhető rossz alvásnak.
2021. okt. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem is feltétlenül az éjszaka átalvására gondolok. Mert 1-2 kelés nem gáz szerintem, főleg anyatejes babáknál. De konkrétan óránkénti-félóránkénti ébredésekről hallok meg egész éjjel anya mellett cicin cumizó babákról (mert állítólag, ha nem így csinálják, nem alszanak semmit)
2021. okt. 15. 14:45
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
A fiam 3 hetes, a lányom kb 7 hetes kora óta átalussza az éjszakát. Nem romlottak el később sem, most 5,5 és 1,5 évesek. A 4 hónapos alvásborulásról én konkrétan akkor hallottam először, amikor már a lányom is elmúlt fél éves, addig nem is tudtam, hogy ilyen létezik.
2021. okt. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
4 gyerekem van, 2 hónapos koruk óta egyiket sem láttam éjjel, ha éppen egészségesek. 😊
2021. okt. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Voltak rossz napjai,vannak is,de azokat leszámítva én meg vagyok elégedve az alvásával.

15-16 hónapos kora óta nem kel egyáltalán csak ha tényleg van valami baj.(fázik,nincs meg a cumi,megijed,fáj valamije)

Talán 3-4 alkalommal kelt azóta éjszaka.

19:00-től kb reggel 6:00 vagy 7:00-ig alszik.

Max egy fél óra alatt el is alszik,ha minden oké.


Úgyhogy azthiszem különösebb panaszra nincs okom.

2021. okt. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk. Kezdetektől átuldta az éjszakákat, és most, 3 évesen sincs gond sem a délutáni, sem az éjszakai alvásokkal. Amikor itt van az ideje, alszik.
2021. okt. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!