Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik szoptatás mellett estetek...

Akik szoptatás mellett estetek teherbe, milyen gyakran probalkoztatok?

Figyelt kérdés
2021. okt. 15. 21:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Nálunk heti 3-4 az alap, szóval ugyanígy, kb 2 naponta. De nem “csak” a gyerekcsinálás miatt. 😄
2021. okt. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%

Nem probalkoztam ...

Az elso 6hetes tiltas utani szexnel terhes lettem 😂

Termeszetesen abortusz mert csaszaros voltam ...

2021. okt. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Úristen, 2. 😢
2021. okt. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%

Most mi van?

Persze h kikapartattam magam kulonben szetszakad a varras es abba bele is halhatok.


Most komolyan hagyjam igy h kb 90% esely van arra h szetszakad es belso verzesem lesz?


Pff de butak az abortusz ellenesek komolyan. Mar az anya elete nem is szamit mi?

2021. okt. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Védekezésről nem hallottál? Nem tudom elhinni még mindig, hogy kényelmesebb abortuszra menni a nőnek, mint gumit húzni a pasinak.
2021. okt. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

Hiába van egy csepp esze valakinek,ha használni nem tudja és nem is akarja.. :)


Nagyjából heti 4 alkalom,de nem az volt a cél,hogy legyen testvér,amúgy is ennyi az annyi.

Ha jön akkor jön,ha nem akkor nem alapon a fiam 11.hónapja után már nem védekeztünk,1 év 2 hónapos korában lettem terhes.Kb még 1 év 6 hónapos koráig szoptattam a terhesség mellett.

Én attól tartottam,hogy a kettő kizárja egymást,de a védőnő aztán felvilágosított,hogy semmi akadálya.

2021. okt. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Hat nekunk most 9 honapos a kislanyunk, es 13 hetes terhes vagyok. Naponta 1x szoktunk altalaban, es nem azert, hogy terhes legyek.


18/L

2021. okt. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18évesen a2.gyereket várja!Atyaúristen!Gondolom még egy érettségid sincs,csak szülöd a kölköket,akik színtén ilyen ostobák lesznek,és korán potyogtatják a többi tanulatlan kölköt!:/V műsor a tvben ilyen tinimamikról:mindegyik tök primitív v,szegény gyereknek semmi tudást nem tud átadni az ilyen,hisz tanulatlan,aztán majd a nagyi felneveli,h a mami tudjon menni partizni.
2021. okt. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
Van szakmam, es tavaly erettsegiztem le (novemberben leszek 19). Sajat haz, igaz panel de sajat! Munka, normalis korulmenyek. A volegenyemmel 4,5 eve vagyunk egyutt. Otthonrol dolgozom. Nem kell az osszes fiatalon szulo not egy kalap ala venni.
2021. okt. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

2es

Gyökér vagy és büszke is vagy rá!

2021. nov. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!