Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babáknak 3 hónapos korukra...

A babáknak 3 hónapos korukra tényleg tudniuk kell összesen napi 1 órát hason tölteni?

Figyelt kérdés
Nyilván minden baba más ütemben fejlődik. De a védőnő szerint ez lenne a standard. Valóban így van?

ápr. 29. 17:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Dehogy,nem kell.
ápr. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 babyboom567 ***** válasza:
39%
Én a kérdést sem értem,mert nekem hason is aludt újszülött korától, míg nem tudott forogni,tehát nem 1 órát volt hason egy nap.
ápr. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nyilván az alvással töltött idő nem számít.
ápr. 29. 17:10
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Hason nem is szabadna altatni amig magatol nem kepes abba a pozicioba kerulni.

(tol valo informacio)


"Tummy time"

Ujszulott kortol 5-10 perc naponta, 1-2 percekre bontva.

1-2 hónapos kor: 15-30 perc naponta (2-5 percekre bontva)

3-6 hónap 1-2 ora naponta 10-30 percekre bontva.

Az enyem 5 hónapos es magatol forog. Mar szinte csak hason jatszik, igy mar nem szamolom.

ápr. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%

Nem kell. Nekem öt hónaposan fordult át,addig egy pillanatig nem volt el hason. Köszöni szépen,egészséges másfél éves már.

Valami ritka ostoba védőnő lehet. (Nem az én gyerekem miatt,de sehol sincs olyan,hogy három hónapos korára ennyit kellene)

ápr. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
4-es voltam, auto korrekcio: AAP-tol valo info
ápr. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 babyboom567 ***** válasza:
30%
Debreceni klinikán szültem majdnem 7,5 éve,hason altatták az újszülötteket.
ápr. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Nekünk is ezt mondták, de a fiam akkor is utált hasalni, így én nem eröltettem. 5,5 hónaposan kezdett hátról hasra meg vissza fordulni. Most se szeret hasalni. Kicsit elszöszöl és fordul is vissza. Oldalt viszont nagyon szeret lenni.
ápr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapisan kezdtem el mind a 2 gyerekemmel a hasaltatást. Az egyik ordított, 1 percet nem volt úgy el. A másik meg ahogy hasra raktam bukott is, így nem eröltettem.

Nem maradtak le semmiről.

ápr. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
3 hós a kislányom.Szerintem félórát van hason összesen egész nap. 2 hete még ordított hason szóval akkor kb 1-2 perc volt a tummy time összesen 10-15perc egy nap kb de számolta a franckarika, ha nem szeret hason lenni nem fogom ráeröltetni meg nézni ahogy sír és vergődik.Ma már nem sír de 5-10 perceket van el, ennyi. Dehogy kell órákat ellennie hason. Annyit legyen hason amennyit akar a baba.Pár perceket itt ott. Érdekes védőnők vannak jelen ahogy olvasom itt gyakorin csak pislogok néha.
ápr. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!