Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szórakoztatjátok a 3...

Hogyan szórakoztatjátok a 3 hónapos babátokat?

Figyelt kérdés
én már kifogytam az ötletekből olyan hamar ráun mindenre:(
2010. szept. 2. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ők még 2-3 percnél többet nem tudnak koncentrálni, naponta többször szórakoztasd, amikor ébren van. Egyébként egy picit hagyhatod is magában, azzal megtanulja, hogy nem csak Te szórakoztathatod, hanem ő is magát.
2010. szept. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ok:)igaz az már kevésbé tetszik neki:)
2010. szept. 2. 15:22
 3/5 anonim ***** válasza:
igaz mi még csak két hónaposak múltunk de én sokszor hagyom magára a kiságyába vagy a pihenőszékébe és ő kiszúr magának vmit és azt nézegeti,ha meg a kiságyba van akkor a zenélő forgóját húzom fel és azt nézegeti mikor meg leáll akkor azért nyöszörög hogy újra felhúzzam neki,ezt folyamatosan egy4-5ször elszokta játszani.
2010. szept. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi szoktunk beszélgetni. Olyan ügyesen magyaráz már. Ha meg nem érünk rá, akkor kiságyba be. Forgózenélőjét szoktuk bekapcsolni. Meg van olyan ágyra csavarható kukaca, azt szokta még nézegetni, fogdosni.
2010. szept. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondókázok neki, vagy énekelek. Csörizni is szoktunk, mindig variálom, hogy melyik csörit adom neki oda.

A zenélő forgó nálunk is nagyon bejött.

Ő sokszor el van egy pelussal is, nézeget, magyaráz, csak legyek ott valahol a közelben.

2010. szept. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!