Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hós belenyalt a teafaolajos...

14 hós belenyalt a teafaolajos krémbe, lehet tőle baja?

Figyelt kérdés

Kislányom megkaparintotta az UW CLASSIC Teafaolajos sarokápoló krémet, és mire észrevettem, már leszedte a tetejét, a keze is kicsit maszatos volt, meg a szája széle is. Nem biztos, hogy megnyalta, lehet, hogy csak odakente, de megijedtem. A krém leírásában több helyen nézve sem találtam figyelmeztetéseket, elérhetőséget...

Lehet baja tőle, ha esetleg belenyalt? Nem hinném, hogy tenyérnyit evett volna, max belenyúlt a szájába krémes kézzel.



2021. okt. 19. 19:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem érzem a lehelletén, hogy olyan illata lenne, mint a krémnek.
2021. okt. 19. 19:35
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Semmi baja nem lesz.
2021. okt. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom nem falta be kanállal.. szóval sztem nem, nem lesz semmi baja, nyugodj meg. De azért legközelebb ne hagyd neki elől, mert ezek szerint szeret kotnyeleskedni. Egyszer az én fiam belekent egy egész sudokremet a húga hajába 😂 azóta én a plafonra is felragasztanam ezeket ha lehetne..
2021. okt. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Én is így gondolom, a kedve is jó, jól van. :)

Rács van a fürdőszoba bejáratán pont azért, hogy ne kotnyeleskedjen, de most véletlenül bejutott, és rögtön célba talált. :D

2021. okt. 19. 19:51
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez előfordul. Csak ezt azért most jegyezd meg, mert sajnos pont ilyen könnyen tudnak “véletlenül” mosókapszulát enni meg kést megszerezni a pultrol, meg magukra rántani ezt-azt meg autó alá futni. Szóval első lecke sose itélkezzünk mások felett a baj 1 pillanat alatt megvan és neked most csak mákod volt, hogy olyanba nyalt bele, ami nem gàzos.
2021. okt. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!