Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Most akkor az ecetes ruhaöblít...

Most akkor az ecetes ruhaöblítés és a teafaolajos fürdő árt az ekcémás bőrnek?

Figyelt kérdés

Hetek óta durva ekcémával küzdünk, 5 különböző orvos és még gyógyszerésszel is beszéltünk

mikor kérdezték, mivel fürdünk - mindig gyógyszertári fürdetőkrémet használtunk, de mikor elborította a sebes, pörkös, vörös, viszkető ekcéma a gyereket a bokájától a feje búbjáig, és még sokat el is vakart akkor vettem dr.organic - teafa,aleovera,borsmenta tusfürdőt, illetve az addig öblítő nélkül használt mosógépet (dreft baby sensiive) el kezdtem kanálnyi ecetes öblítéssel használni.

és mikor ezt elmondom, akkor azt mondják, az ecet szárít ne használjam a mosáshoz, és a teafa is szárít, ne használjam a fürdéshez.

de mindenhol máshol mást írnak, javasolnak.


akkor most mi az igazság?

van valakinek tapasztalata?


Köszi!


2014. nov. 16. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ecetes öblítéssel nincsen semmi gond, fertőtlenít éy az ecet kiöblítődik a ruhákból mire kiveszed őket a gépből szóval hülyeség smit mondtak, mégis hogyan száríthaná az ecetes vízben öblített, már megszáradt ruha?.

A teafa olaj tényleg szárító hatású, de a nagyobb baj az, hogy a babád extrán iritált bőrét illatos kozmetikumokkal "kezeled". Minden illatanyagot tartalmazó (lehet akár baba) koznetikum irritálja a bőrt. Használj nála dm vagy rossmann saját márkás extra illetve ultrasensitive babakozmetikumokat. Nincsen bennük illatanyag. Nagyon szép az (INCI-jük) összetételük és egyáltalán nem irritálják a bőrt.

2014. nov. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Fiam a levendula illóolajtól lett kiütéses, szintén öblítőbe használtam. Sima, kevés ecettel öblítve nincs gond. Mosószernek saját gyártmányú főzetet használok. A gyerekorvos szerint nem marad benne a mosószer a ruhában, de pl. a dreft baby illata simán érződik öblítés után is, biztos vagyok benne, hogy marad rajta, irritálhat is.
2014. nov. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
Akkor jó a teafa olaj, ha 100%-os tisztaságú!! Akkor nincs benne más illatanyag, hozzá adott plusz cucc!
2014. nov. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!