Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos veri a fejet a...

Magika27 kérdése:

6 hónapos veri a fejet a játszószőnyegbe, ez gondot jelenthet a kesobbiekben?

Figyelt kérdés

Igazából tudom, hogy a babák néha furák, de mi ezen kicsit kiakadtunk... Van egy nagy színes habszivacs jatszoszonyegunk, elkezdte kinyomni magat vegre es ezutan lefele nez es fekvotamsz szerumozdulatbol elkezde beleverni a fejet a jatszoszonyegbe es ujra es ujra... Aztan atvittem az agyunkba es ott is...Valamit rosszul csinalunk, hogy ezt csinalja? Lehet autizmusra utalo jel? Tul sok inger eri a szines szonyeg miatt?

Kislány, mosolyog sikongat. Repulozik sajnos de igazabol forog bar nem targyak utan. Szajaba is veszi a labat.



2021. okt. 22. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jön a foga valószínűleg. Az én fiam is akkor csinálta ezt
2021. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha előre-hátra próbál ringatózni szerintem, akkor mászni tanul.
2021. okt. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Huh köszi én oda feküdtem pedig mellé, hogy lássam az ágyban miért csinalja. De én max azt láttam, hogy a nyálát nézegeti. Nem gondoltam, hogy a fogától is lehet 😅
2021. okt. 22. 20:01
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es hát jobbra balra ringatózik, kinyomja magát egész sokat meg fekvőtámasz szerűt csinál. Kúszni még nem tud tudatosan, de ma pl sikerult neki elore huznia magat. Szóval nem tudom :D de ijesztő volt ahogy utogeti a fejet.
2021. okt. 22. 20:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek sokszor nem követik a nagykönyvet. Az enyém sem kúszott, ezt a hiányosságát később kellett pótolni, azonnal mászni kezdett, és jó sokáig így közlekedett, ugyanezzel a nyégykézlábas pózzal kezdte.
2021. okt. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk akkor fordult elő, amikor fáradt volt és ébren akarta tartani magát. Fogzáskor is lehet azt olvastam.

Ezt a repülőzést szerintem sokan túl misztifikálják. Nem kell mindent belelátni.

2021. okt. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Repülőzés nálunk kúszás előtt volt,most megint csinálja néha, nem hiszem hogy gond van a babáddal :) Valószínűleg jön a foga és lassan kúszni fog :)
2021. okt. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!