Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány évesen lett saját lakásot...

Hány évesen lett saját lakásotok? Mi most albiban vagyunk, kisfiunk 1,5 éves. De most hazapakolunk anyáékhoz, mert ott bírunk félre tenni.

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 22:24
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
80%

23 évesen......23 vagyok:)

és kb 3 héten belül jön a baba:)

2010. szept. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
85%
Nekem 23 évesen lett saját lakásom, de előtte albérletbe vállaltunk gyereket.
2010. szept. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

22:32-es

Szeretem a szüleimet és párom szüleit.

Utóbbiaknál laktunk 3 évig,mielőtt ide költöztünk szüleimmel meg dolgoztam 9 évig.

Soha többet egyiket sem!!!!!!!

2010. szept. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
21%

Elég gáz, hogy azért lepontozol, mert nem értem, hogy mit akarsz.

Előbb: veszünk lakást, ahogy lehet, ezért költözünk.

Majd: nem anyuéknál akarjuk összegyűjteni a lakásravalót.


Nyugodtan pontozz le, de szerintem elég éretlen vagy.

Én közgazdaságilag közelítettem meg, hogy minek mi a következménye.

Nem értem akkor egyáltalán mi a kérdésed.

Költözz vagy ne költözz? vagy mi?

Te tudod, hogy milyen a viszonyotok, döntsd el magad!!!

2010. szept. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
21%
És nem mindegy kinek mikor lett saját lakása? az téged boldogít, ha tudod? Értelmetlen.....
2010. szept. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem miért kellett lepontozni 23:13-as összes válaszát, teljesen igaza van.
2010. szept. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
65%

Én meg azt nem értem, hogy miért van lepontozva az, aki fiatalon jutott hozzá saját (vagy hiteles, mindegy) kecóhoz. Nekem ebből az irigység jön le. Lehet engem is lepontozni. :)

Mi sokáig albiban laktunk és végül amikor 22 voltam, akkorra jött össze egy kis pénz, hogy az önrészre elég legyen, de szerencsére pont akkor sikerült anyámnak elcserélnie az egyik házát (amiben a mama lakott, a mamának vett egy pici lakást a fennmaradó összegből, mert még ráfizetett a vevő) az én lakásomra, így nem kellett hitelbe mennünk. Nem is gond, mert akkor indult el a lavina a devizahitelekkel kapcsolatban. Így aztán az önrész árából szépen berendeztük a kérót. Na csak azt akartam mondani, hogy 22 éves koromra így vagy úgy, de lett volna amúgy is, de rengeteget spóroltunk. 17 voltam, amikor felköltöztem Bp.-re az exemmel és az is saját lakás volt (2 évig minden fizumat félretettem, amit a suli mellett kerestem, szintén az önrészre), igaz, hiteles. Aztán a sok eszemmel meg jól ott hagytam neki a kérót 6 év után. Szóval semmi sem lehetelen. Szerintem mindenképp vágjatok bele, csak nagyon figyeljetek oda, hogy rendben maradjon a viszonyotok, már az elején fektessetek le egymással alapvető szabályokat a békesség érdekében! És tegyetek félre minél többet, gondolom, nem arra gondoltál, hogy egy egész lakás árát akarjátok félretenni, hiszen 9 évig ott élni lehetetlenség lenne. :) Minél több önrészt tegyetek félre, hajrá, én drukkolok!!!

2010. szept. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi, azt nem írtam, hogy 1 év múlva jött a babó, most 1 éves. :)
2010. szept. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
2008 májusába költöztünk be a majdnem saját lakásunk ba,azért így írom mert 60 éves koromra mondhatom hogy a milyenk és december 24-én megszületett a kislányunk én 25 a férjem 33-rom volt két éve, és ebben az évben is házasodtunk össze!
2010. szept. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 20 voltam, a párom 27. Nem teljesen saját, van rajt hitel. Úgy voltunk vele, hogy inkább hitelt fizetünk mint albérletet. A mai világban nagyon kevesen tudnak hitel nélkül lakást venni:(

2010. szept. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!