Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha az első hónapban 5 centit...

Ha az első hónapban 5 centit nőtt a fiam abból lehet következtetni arra milyen magas lesz ha nagy lesz?

Figyelt kérdés
2021. okt. 27. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem lehet.
2021. okt. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Semmire nem lehet belőle következtetni.
2021. okt. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kár. 😄
2021. okt. 27. 16:10
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
komolyan én IQ és EQ-hoz kötném a gyerekvállalást
2021. okt. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
A 2 éves státuszon mért értékből lehet viszonyítani. Azt mondják, hogy annak az értéknek a kétszerese lesz a felnőttkori magassága.
2021. okt. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
[link] Itt elvileg meglehet becsulni szulok magassaga alapjan
2021. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Az első hónapban mért érték egy lutri.

Láttad a kórházban hogyan mérik?

Végig húznak mellette egy centiszalagot és kész. Simán tévednek 6-8 centiket

2021. okt. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak teljesen igaza van. Lányomat akkor 48cmnek mérték de a 44es ruhák lötyögtek szegénykémen. 8naposan mentünk a gyerekorvoshoz. Már csak 43centi volt

Kicsit összement😅

2021. okt. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nemhogy az egy hónapos kori testmagasságból, de a kétévesből sem lehet az égvilágon semmire se következtetni, tehát 5-ösnek sincs igaza.


Ált. isk. első osztályában kb. 15 fiú közül hátulról a harmadik voltam a tornasorban, szóval egyike a legalacsonyabbaknak. Felnőtt koromra az átlagosnál kicsit magasabb lettem. Volt egy srác, akivel 12 évig egy osztályba jártam. Ált.isk. elején kb. a legmagasabb, vagy második legmagasabb fiú volt. Gimnázium végén már az átlagosnál alacsonyabbnak számított, többek között én is magasabb voltam nála. Kamaszkorában ő sokkal kevesebbet nőtt, mint én.


Még a legtöbb értelme annak van, ha a szülők testmagasságából indulsz ki. De ott is csak annyit mondhatsz, hogy ha a szülők a maguk korosztályában átlagos magasságúak voltak, akkor valószínűleg a gyerekük is az lesz a maga korosztályában (és a saját neme tagjai között). Ha átlagosnál magasabbak a szülők, akkor a gyerek is valószínűleg az lesz, ha alacsonyabbak, akkor ő is valószínűleg alacsonyabb lesz.

Feltéve, hogy semmilyen betegség, gyógyszer, beavatkozás vagy életmódbeli eltérés nem írja felül az előbbieket.


Ennyit lehet tudni. Ennél pontosabb értéket mondani parasztvakítás.

2021. okt. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Van egy haverom, akit anno testi alulfejlettség miatt nem engedtek oviból iskolàba, évvesztes lett. Most 206 centi magas, kétajtós szekrény testalkattal, rohamrendőrként melózik.

Szóval nem. Nem lehet.

2021. okt. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!