Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Iker terhességet mikor tudják...

Iker terhességet mikor tudják megállapítani? És mik a tünetei méretei? 5 hetesen 10mm-es petezsákból és magas hcg értékből erre következtet a doki.

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nincsen különösebb tünete az ikerterhességnek. 8-9 hetesen már biztos látják ha az van.
2009. máj. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4 hét 5 naposan két szabályos alakú 7 mm-es petezsákocskát láttak. A ciklus 28. napján teszteltem először pozitívat, az addigi tüneteim: puffadás, jó étvágy, enyhe mell feszülés. Semmi más tünete nem volt csupán később kb. az 5-6. héttől egyre erősődő egész napos émelygés. Ha nem is duplázódnak meg a tünetek...
2009. máj. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekünk a 8. héten volt U.H. ott derült ki,hogy két petezsák van!Akkor már a szív dobogást is lehetett látni(a pulzálást).

Szerintem semmi különös jele nincs az ikerterhességnek ,annyi hogy magas lesz az AFP.


21 hetes ikres kismami

2009. máj. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6 hetesen nekem 22 mm-es petezsák volt,akkor még nem mondták,csak nekem volt furcsa,hogy miért ilyen nagy! Aztán csak 10 hetesen derült ki!
2009. máj. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor ez a 10mm 5 hetesen még nem is olyan nagy. és csak egy van. de azért kezdek megbarátkozni a gondolattal, bár nagy feladat az biztos. Ti hogy tudtátok feldolgozni?
2009. máj. 27. 20:19
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hetesen 19mm-es volt a petezsák,és csak egy,senki nem mondott semmit,jövő héten kedden megyek 12 hetes uh-ra,remélem akkor megörvendeztetnek:)

Én szeretnék ikreket :)

2009. máj. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Első ultrahangon 8 hetesen voltam, akkor az orvos nem szólt semmit. Majd a fogadott orvosom nézte meg a 12 hetes ultrahangon, hogy "akkor ikerterhességről beszélünk, ugye?" Na ekkor majd leestem az ágyról. :) Az orvos szerint ezt már 8 hetesen látni kellett volna. Különösebb tünetem csak annyi volt, hogy a terhességi teszt másodpercek alatt 2 csíkos lett. Már ébredéskor émelyegtem, amint kinyitottam a szemem, rosszul voltam szagoktól, de csak 3X hánytam az egész terhesség alatt. Nehéz volt az első 1-2 hétben barátkozni a gondolattal, hogy ha beszélek a babámhoz, akkor azt többeszámban tegyem. :) Most itt nézelődnek mellettem a pici fiúk, 2,5 hónaposak. El sem tudnám már képzelni az egyik babát a másik nélkül. Ne félj, ha ketten vannak odabenn, úgyse holnap fognak érkezni, és az a 9 hónap bőven elég ahhoz, hogy "berendezkedj" 2 babára. :) Nagy feladat, de dupla öröm.

Jó egészséget és boldog babavárást kívánok Neked!

2009. máj. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Mostmár látszik, hogy két kis szív dobog bennem.:)

Nektek is sok örömöt kívánok hozzá!

2009. jún. 6. 11:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok!:)
2009. júl. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Erika1992 válasza:

Sziasztok lehet buta kérdéssel fordulok hozzátok.

Orvos szerint 6+6 napos kismama vagyok.Mikor ultrahangozott az orvos mosolyogva nézett rám és el sütött egy olyat hogy azt nézi hogy ketten vannak e..Na most nem mondta ki hogy ketten vannak de furcsa érzés támadt bennem mikor elküldött egy nagy UH vizsgálatra amire 7 nap múlva megyek Ami még furcsa számomra hogy a petezsák mérete 23.7 x19 mm Köszönöm a választ 😌

ápr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!