Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babanak karácsonyi...

9 hónapos babanak karácsonyi ajándék?

Figyelt kérdés

Kislányom karácsonykor lesz 9 hónapos, a család már most kerdezgeti tőlem mit vegyenek neki karácsonyra, de még azt sem tudom mi mit vegyünk neki.

Valami értelmes fejleszto játékot szeretnék, aminek van értelme, élvezi és fejleszti is egyben. 66.csorgot semmikepp nem szeretnek, de mivel első baba nem tudom mi az ami ebben a korban hasznos, örülnék ha ajánlanatok pár dolgot :)


2021. okt. 27. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk autós ülés, etetőszék lesz az ajandék, játéka ezer van, és még a fények fogják legjobban lekötni.
2021. okt. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Matatòfal
2021. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Igaz az enyém 11 hónapos lesz akkor, de kikötöttem hogy NEM kell semmi különösebb dolog. Főleg nem játék. Nem akarom azt, hogy már most arról szóljon neki a karácsony, hogy kitől mit kap... tőlünk megkapja az első "igazi" mesekönyvét (imádja ha olvasok/mesélek neki) egy 365 mesés könyvet. A rokonságnak pedig mondtam ha végképp nem bírnak a pénztárcájukkal vegyenek rucit/pelust és tegyék dobozba. Úgyis a doboz lesz az érdekes😂

Születésnapjára sem halmozom el, úgysem nagyon érti még. Akkor egy szoba hintát kap:)

2021. okt. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem értem, hogy miért nem tudja sok anyuka/apuka eldönteni, hogy mi legyen a gyereke szülinapi/karácsonyi/névnapi ajándéka. Baba-mama csoportokban is ez megy... ki mit vesz-ki mit ad? De, hogy a kérdésedre válaszoljak. A lányom a születésnapjára golyóvezetőt, formabedobót és fa állatos puzzlet kap. A karácsonyit még nem találtuk ki.
2021. okt. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A FP tanuloasztal sztem szuper ajandek. Lehet allni ulni mellette
2021. okt. 28. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom is akkor lesz 9 hónapos, gondolom, hogy akkor már ülni fog. Kigondoltam neki fürdőjátékokat (gumiállatkák), nézegetős könyvecskét állatokkal, amiben már lehet nézegetni, meg utánozni a hangjukat, és a Lidl újságban láttam egy fa játékot, ma elmegy megnézni a férjem. Meg megtetszett egy mesekönyv, amiben aranyos rövid mesék vannak. Persze ezt nem mind tőlünk kapja, nagy a család, mamák-papák, nagynéni, nagybácsi, mindenki venni akar majd valamit :)
2021. okt. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mivel jelenleg mindene megvan, és egy vizes palackkal is szívesen játszik, meg neki az számít, hogy vele legyünk, én inkább olyan dolgot vettem neki, amit a későbbiekben tud majd használni, időtálló és ha vigyáz rá, több generációra szóló emlék, hagyomány is lehet.

Pl. a régi mesekönyv- és puzzle sorozatom hiányzó részeit pótolgatom neki, de találtam neki mesebögrét tányérral, amiből valaha én is ettem, emellett ritka mesejelenetes ezüst evőeszközkészletet is kap.


S persze bízom benne, hogy át tudom neki adni azokat az érzéseket, értékeket, amik nekem is ezekhez fűződnek.

2021. okt. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fp tanuló kutyus,fp mese mondókás köny, golyó pállya,labda,forma bedobó, golyó vezető,minden zenélő világító játék érdekes lehet neki,forma puzzle,fp tanuló asztal,benti hinta,fp tablet-telefon,clemmy baby puha építő kocka ebből akár több fajtát, mágneses rajztábla,mesekönyvek kemény lapossak,diavetítő dia filmekkel,jumperoo,hirtelen,torony építő, zongora szőnyeg, autó háttámlájára fel akasztható játék, játszó sátor,labda medence,járás segítő,baby taxi, tricikli,fp csörgős repülő-autó,ha kislány puha testű baba akár ahoz cumisüveg ruhácska,játék konyka kiegészítőkkel. Míg nem jár tud ülve is játszani velük. Hirtelen ezek jutottak eszembe :)
2021. dec. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!