Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Karácsonykor 9 hónapos lesz a...

Karácsonykor 9 hónapos lesz a kisfiam, szeretnénk neki valami ajándékot mindenképp venni, valami készségfejlesztőre gondoltunk, csak fogalmunk sincs mit lehetne. Tapasztaltabb anyukák, ti mit vettetek ilyen korú babátoknak? (link is jó)

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:

olyat nézz ami majd később jó lesz.

enyém pl. imádta a játék pad szerű játékokat, ugye ezekkel akkor tud játszani ha már felállt.

nézd meg a fisher price-osat, meg nekünk volt 2 molto játékunk, a gomba és az elefánt, imádta!

mindhármat használtan vettem, a fp. 3000.-, a gomba 500.-, az elefánt 3000.- volt, olyan 2 éves koráig játszott velük, kedvencek voltak :)


hintaló is szuper ajándék, vagy zenélő bizbaszok, pl. fp. kulcs, tanulómaci...

2012. nov. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt nézz szét! Meg tudod nézni korcsoport szerint mit ajánlanak. Én a 6-9 hónaposoknak szántak közül fogok válogatni. Az én kislányom is pont 9 hónapos lett karácsonykor.

FP termékeket szoktam venni, azt is tervezek.

Már van Sütifaló kincsesbödönünk, de igazán még nem köti le, ügyesednie kell, úgyhogy a 6 hónaposból nyugodtan válogathatsz szerintem.

Tanuló kacsát néztem neki ki, abból van boci és malac is, mindegyik mást beszél, azt szokták szeretni.

A tanuló kutyuson gondolkodtam, de már letettem róla, nem tudom mire ez a nagy angol-magyar mánia (a sütifaló is az mondjuk)... előbb tanuljon meg magyarul, semmi szükség rá, és van olyan dal, amit vegyesen énekel rajta angolul-magyarul... :(


A tanuló műszerfallal szemezünk még, azt tudom, hogy nagyon tetszett neki, mert már mutattuk neki...

A tanuló teddy macit is szokták szeretni...

2012. nov. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

az enyém még csak 7,5hónapos,de imádja a járássegítőjén az panelt nyomkodni,csapkodni és a golyókkal játszani,szóval valami ilyesmit vennék,hogy később is jó legyen.

én szobahintát veszek neki karácsonyra,mert itt németben sokat esik az eső :((

2012. nov. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Mostmár biztos könnyű dolgom lesz! :)
2012. nov. 13. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!