Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mit vesz a babájának...

Ki mit vesz a babájának karácsonyra? 9 hónapos kislányomnak mit vegyek?

Figyelt kérdés

2014. okt. 14. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Kislányunk 10 hónapos lesz karácsonykor, mi ilyet veszünk neki: [link]


Szeret hintázni, de játszótérre vinni szinte fölösleges mert cssk egy hinta van amibe ilyan kicsiknek van és hát mindig foglalt. Plafonra, ajtóhoz akasztani meg nem tudjuk így marad ez.

2014. okt. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy tud-e kapaszkodva lépegetni vagy ülni addigra, nálunk is ugyanez a dilemma. Egy zenélő, nyomogatható játéknak sokáig örülnek a babák, főleg ha jó sok dallamot játszik, ezt hasalva, ülve is tudják használni, a kisebbik fiam ilyet kap. A nagyobbik fiam 9 hónaposan a triciklijét tolta körbe-körbe a lakásban mert ő már kapaszkodva tudott járni, akár valamilyen tologatható kiskocsit is lehet neki venni, állítólag a bevásárlókocsikat nagyon szeretik tologatni.
2014. okt. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vettünk annak idején mindefélét, a gyerek meg 10 hónaposan egy darab 270 Ft-os sárga színű gumikacsával játszott a fa alatt egész este és tojt a drága ajándékokra :) Azt se tudom, mik voltak még, de a kacsát soha nem felejtem el! :)
2014. okt. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amit én szeretnék az nagyon drága ezért nem fogok venni de hátha a nagyszülők összedobják: FP tanuló asztalka [link]
2014. okt. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, FP tanulóasztalkát én a facebookos zárt csoportban keresnék.

Egyébként azt majd én is szeretnék venni.

2014. okt. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!