Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7,5 hónapos babát kivinnétek...

7,5 hónapos babát kivinnétek magatokkal a temetőbe Halottak napján?

Figyelt kérdés
Férjem részéről menne a család temetőbe. Anyósomék úgy gondolták, hogy ha jó idő van akkor jöhet babakocsiban. Én viszont még úgy vagyok vele, hogy egy ennyi idős babának nem sok keresnivalója van ezen az Ünnepén ott. Egyrészt mivel járni nem tud babakocsival csak a betonrészen közlekednénk, ill. nem sétálásra való hely, másrészről meg nem mutogatni vinném ki a babót a rokonoknak. Vélemény? A babonákról meg ne is beszéljünk :)
2021. okt. 28. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
HA nem tudod otthon hagyni valakivel, akkor vidd magaddal. De szerintem nem gond, a temetöben nem ünnepelnek, nincs semmiféle program, amit megzavarhatna, és a gyereknek nem árt semmit sem.
2021. okt. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%
Nem vinném. A gyászolóknak nem hiányzik egy bömbölő kisgyerek.
2021. okt. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 grafno ***** válasza:
100%
miert ne? mi törtenhet? habar települest nem irtal de nalunk szinte vegig aszfalt ut megy a temetöben, mintha egy sima setalas lenne az utcan.ha felsz vmi miatt akkor erthetö de gyereknek a temetö semmit nem jelent. masok is visznek is gyereket es semmi nincs. igaz a sajat rokonokra jobban emlekezik az ember.
2021. okt. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem visszük a terep miatt. Több falusi temetőbe megyünk, az egyik egy hatalmas emelkdedőn van, a másik is domboldalon, meredek, biztos nem viszem, 11 hònapos, anyukámèkkal lesz.
2021. okt. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

Mindenhova jött velem mindegyik gyerekem ennyi idősen. Miért ne jött volna temetőbe??

Mi úgy mentünk, hogy kocsiból kiszálltunk a közelben és kézben vittem be. Ha elfáradtam, átvette a férjem vagy egy rokon. Úgysem marad ott az ember órákig, fölösleges a babakocsi. Levegőn vagyunk, mi baj történne?

2021. okt. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ebben semmi különleges. A temető csak neked jelent mást, neki ugyanolyan séta lesz ,mint máskor. Én szoktam menni vele a temetőbe, nem kell ebből valami túlmisztifikált dolgot keríteni.
2021. okt. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Baja nem lesz tőle, de nem is szükséges odamennie. Ha úgy praktikus, vidd nyugodtan.
2021. okt. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%
Én nem vittem ki a temetőbe,itthon maradtam vele.A férjem ment tesómékkal.Most lesz 2és fél éves,és nem áll szándékomban oda vinni.Nem neki való hely.Ez az én véleményem.
2021. okt. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a temetőben is jó a levegő, így igen kivittem, a napi séta is meg volt.
2021. okt. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!