Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az adamo hintát használja...

Az adamo hintát használja valaki babája? Szeretik a babák? 3hós babának jó ajándék?

Figyelt kérdés
2008. dec. 12. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Nekünk van adamo hintánk és néha néha bele is teszem a kisfiam (5hós) de azt nem mondanám hogy szereti is. Nem lát ki belőle és talán ez még zavarja (mindig lecsúszik ugyebár). Volt itt barátnőm 1 éves kisfiával őt is beleültettük, ő sem nagyon kedvelte... de azért én még bízom benne, hogy meg fogja kisfiam kedvelni! Ajándéknak nagyon jó szerintem!
2008. dec. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk van , és a lányom imádja. 3 hónapos korában kapta, most 7 hónapos. Felül benne, hintázik, sőt néha alszik benne. Imádja! ÉN CSAK AJÁNLANI TUDOM. Ezt vettünk az unokahugom kislányának is, aki koraszülött volt, és első pillanattól kezdve, mióta otthon vannak elvan benne a kislány, sőt a neurológus azt mondta, hogy kifejezetten jó hatással van az idegrendszeri fejlődésére:)Szerintem nem fogod megbánni, ha veszel:)
2008. dec. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!