Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babás fénykép ötletek közösség...

Babás fénykép ötletek közösségi médiára?

Figyelt kérdés

Szeretnék egyedi képeket készíteni, de már kifogytam az ötletekből. Unalmas, ha csak simán lefényképezem a babát, vagy ugyanolyan ruhába öltözünk, és beállunk valamilyen szép háttér elé. Még csak 2 hónapos, úgyhogy a levegőben pörgetni stb nem akarom, de szeretnék aktív tevékenység közben képeket csinálni.

Van valami jó ötletetek?

Profi fotóshoz azért nem akarok menni, mert mindegyik ugyanolyan képeket csinál, egyhangú, unalmas, nekem nem tetszik.


2021. okt. 30. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Miért akarsz médiabohócot csinálni a gyerekedből is?
2021. okt. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem nem kell túlgondolni, készítesz fotókat és ami cuki, azt felrakod.


Vagy keress rá, pl "baby photo ideas funny"


[link]

2021. okt. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

1. Akit érdekel a gyereked, annak adsz személyesen fotót. (Az ismerőseid kb 1%-a. A többi 99 csak leiratkozik vagy röhög rajtad).

2. A babádnak is vannak személyiségi jogai, lehet 15 év múlva nem fogja értekelni, hogy az anyja hülyét csinál belőle néhány like-ért...

2021. okt. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

2-es vagyok, miért pontoztok le, amikor a kérdésre válaszolok?

Én pl egyetlen fotót sem tettem fel a gyerekeimről, nem is szeretem, ha valaki sokat posztol, de ezt mindenkinek szíve joga magának eldönteni.


Szerintem, ha valaki feltölt képet, nem kell túlgondolni, úgyis sok képet készít biztosan az illető, kiválaszt egy-két édes képet, és azokat feltölti.

2021. okt. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Mi extrát akarsz egy 2 hónapos babától?

Kapjunk le miközben lebüfiz? Ha közös fotót akarsz vele teljesen megfelel az alap ölben baba kép is.. :D

2021. okt. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Nekem azok is tetszenek, amikor a földre tesznek plédeket földnek, levegőnek, fának, felhőnek akármi, leteszik rá a babát,esetleg vmi tárgyat.
2021. okt. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%

Nézz szét pinteresten, nagyon sok jó ötletet fogsz találni.

Egyébként szerintem semmi baj nincs azzal, ha valaki néhanapján posztol a gyerekéről egy igényes, nem ciki vagy túlgondolt képet. Nyilván nem szabad túlzásba vinni, de ennyi miatt szerintem senkit nem kell elítélni.

2021. okt. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
7es ha a gyerek 2 hónapos korára ellőtte az összes fellelhető fotóötletet akkor nem csak néhanapján posztol a szerencsétlen porontyról...
2021. okt. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%

8!

Nem írja hogy előtte az összes képet, csupán azt, hogy nem jut eszébe egyedi ötlet.

2021. okt. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30%
Egy 2 hónapos gyerekről nem igazán lehet olyan sokféle képet csinálni. Még egy félévesről sem. Amúgy ez miért olyan fontos?
2021. okt. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!