Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem bosszantó?! Közösségi...

Nem bosszantó?! Közösségi oldallal kapcsolatos.

Figyelt kérdés

Felteszek gyerkőcömröl képet egy közösségi oldalra, és egy ismerősöm állandóan a saját gyerekéről fűz a képhez megjegyzést, hogy az ő kisfia ezt már régóta csinálja, nem így csinálja, így csinálja, úgy csinálja...stb. Már kicsit idegesítő, mert ha pl. később vissza akarom nézni a képet, mindig az ő kisfiáról találok megjegyzéseket. Én mások gyerkőcéről feltöltött képekhez olyanokat írok, hogy de ügyes, de csinos, stb (már ha fűzök hozzá megjegyzést, vagy csak nyomok egy like-ot), mert úgy gondolom, a kislánya/kisfia képe alá az ő gyerkőcét dicsérem, hiszen az ő fényképalbuma.


Veletek is történt már hasonló? Nem bosszant egy kicsit a dolog? Ti mások gyerkőceinek fényképéhez miket fűztök hozzá, ha írtok valamit?



2012. máj. 3. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan roppant büszke a gyerekére, de ha ez téged zavar (engem is zavarna) akkor mondd meg neki, hogy ez itt nem az a hely ahol az ő gyerekéről van szó.Vagy add vissza neki ha van kép a gyerekéről hátha észreveszi magát :).
2012. máj. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam, hogy hasonló megjegyzésekkel "bombázom", de nem vitt rá a lélek. Persze, hogy büszke a gyerekére, hiszen ki nem az, de azért állandó jelleggel a sajátjáról írni más képe alá, hát, szerintem érdekes. Már utaltam rá, hogy talán nem a megfelelő helyre írta a megjegyzését, akkor hagyott is talán egy hónap pihenőt (addig nem kommentált), de ez csak átmeneti volt... :S
2012. máj. 3. 18:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Aranyos lehet az az anyuka! Szerintem elmondhatod neki konkrétan, hogy ezt mondja el neked más módon vagy egyszerüen töröld ki a megjegyzését minden fotótól és akkor tuti észreveszi magát, én szó nélkül kitörölném, pl. a facebook- on van egy x a megjegyzés mellett, no én azt nyomogatnám, ha ennyire bosszantana, mint téged.
2012. máj. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is töröld ki.
2012. máj. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
akár az ismerőst is kitörölheted, vagy blokkolhatod a hozzászólásait
2012. máj. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
háhá, nekem is van egy ilye ismerősöm! Nem sz.roztam sokat,eleinte szóltam neki, hogy nem jó helyre írta az üzenetet, süket fülekre talált, aztán kitöröltem a kommentjeit a képek alól, de nem volt rest! írt újból...én sem voltam rest, kitöröltem megint, aztán ez addig addig ment, míg le nem tiltottam a fenébe, nem tud hozzászólni semmihez. Ja még csináltam azt is, hogy a képekehez nem lehetett írni semmit, de akkor meg írt privátban :-D olyan tipus akit kidobsz az ajtón, és visszamászik az ablakon:))
2012. máj. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kitöröltem a kommentjeit a kisfiam képei alól. Hogy ez milyen jólesett... :D

2012. máj. 4. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!