Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen időben hordozokendo?

Ilyen időben hordozokendo?

Figyelt kérdés
15 fok lesz ma. Ti tennétek a babát Liliputi kendobe? Overal nélkül. (úgy bele se férne a kendobe próbáltam már) hosszujjas Body, rugi plusz 3 rétege kötöm magamra.
2021. nov. 1. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

Nekem van betétes pulcsi, még azt rá szoktam számolni. A kabátod rá is megy, vagy ő van kívül?

Én mindig egy réteggel tobbet szamolok, mint magamnak. Pl ujjatlan top, vékony pulcsi, hordozós pulcsi, akkor rá vastag harisnya, bélelt nadrág, hosszú ujjas body, egy kispulcsi, rá egy rugi, igy megy a hordozóba és az én pulcsim rajta is van , plusz sapi.

Szerintem kevés amit te írsz. Még egy rugi esetleg?

2021. nov. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Body, rugi nem elég. Nem írtad mennyi idős, gondolom még pici, hogy rugit akarsz ráadni. Overál (átmeneti) jó lenne. Vagy több réteg ruha, harisnya, nadrág...
2021. nov. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

15 fok egyáltalán nem hideg.

De egyébként hogyhogy "nem fér bele overálban"? Ugye nem téli overálra gondolsz?

Mondjuk abban is beleférne, hisz a kendőt úgy kötöd, ahogy akarod. Egy 5 évest is magadra lehet kötni.

Ha télen is akarsz hordozni, szerezz be egy hordozós pulcsit, kabátot.

Az őszi időre pedig legjobb az átmeneti plüss overál.

2021. nov. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Látszik itt egyetlen ember hordozott eddig babát kendőben a kommentelők közül.

Van a liliputinak saját hordozós kabátja, az nagyon szuper meleg. Ha nem akarsz rá áldozni, akkor egy nagy gyapjú poncsó is tökéletes, ami alá befér a baba. Vagy kabát, és az alá a baba. Én harisnyát, nadrágot és vastag zoknit adtam rá. Meg hosszú ujjú bodyt, vékony hosszú ujjú pólót és gyapjú pulcsit, és így ment a pulcsim alá a baba. Nem fázott meg.

Egyébként a hoppediznek van direkt hordozós overálja, az megfelelő lehet. A többi sajnos felcsúszik nagyon hordozás közben. Esetleg hurci nadrág polár anyagból krozsu boltjából, elég sok ideig jó lehet.

2021. nov. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Van egy kb 36-38 fokos testhőmérsékletű anya márkájú radiátora,fel van öltözve rétegesen és hordozókendőben van ami tartja is a meleget.

15 fokban értelmetlen lenne az overál is rá,ha csak nem veszed ki belőle.


Semmi baja nem lesz,a normál lakás hőmérséklettől 5 fokkal van mindössze hidegebb ha 15 fokban viszed.Szélvédett,öltöztetve van,nyugodtan viheted.

2021. nov. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én polár overálban hordoztam tavaly szinte egész télen. Nem volt külön hordozós kabátom meg neki se extra cucca.
2021. nov. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!