Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babának csatos hordozó?

5 hónapos babának csatos hordozó?

Figyelt kérdés
Valaki használ 5 hónapos, vagy annál fiatalabb babának csatos hordozót? Ha igen, milyen márkát? Nem nagy a babára, fel tudja venni benne azt az egészséges pozíciót?

2021. febr. 15. 08:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
40%

Szia, én használom és bevállt, kényelmes, baba is szereti.

Az enyémet állítani lehet súly alapján.

Ezt használom: [link]

2021. febr. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapos kortól használtuk a Fizio love radius márkát. Mondjuk mi kifejezetten olyant kerestünk, ami megfelel nagyobb kirándulásokhoz, túrához, egy nagyon kényelmes hordozót. A fiam most egy hónapos, ehhez a fajtához vettünk újszülött szűkítőt, néha bele kell rakom mert csak úgy nyuszik meg. Kicsit még nagy neki, de mivel elég nagy baba, hamarosan jó lesz.
2021. febr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
Facebookon van a babahordozás kérdezz felelek és a hordozz szabadon, kérdezz bátran csoport. Ott tudnak hozzáértő hordozási tanácsadók és gyakorlott anyukák ajánlani neked megfelelő eszközöket, tekintetbe véve az egyedi sajátosságaitokat. Ha ott kérsz segítséget, beleírod, hogy milyen idős babának, hány centi, milyen súlyú, hol tart a mozgásfejlődésben, a te alkatodat, mert vannak vékony és húsos anyukákra jobban passzoló darabok, hidd el, segítenek. Például brendonos kengurut nem. De olyat, ami nem ártalmas, a lehető legkevesebb kompromisszummal jár, na olyat igen.
2021. febr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
45%
1es vagyok, mindig megbánom, hogy valaszolok, mert jönnek es pontozgatnak. Ugyan mi a búbanat baj van a valasszal? Agyrém ez az oldal.
2021. febr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%
Sajnálom, hogy lepontoztak. Neked is szívesen ajánlom a fent említett csoportokat, hogy információt tudj gyűjteni arról, hogy miért nem egészséges a kenguru. Valószínűleg azért pontoztak le, mert sajnos tájékozatlan vagy ebben a témában, de ennek ellenére olyan eszközt ajánlasz, ami nem megfelelő. Én nem hiszem, hogy téged rossz szándék vezérel, segíteni szeretnél. Kérlek szépen, olvass utána a kenguruknak te is.
2021. febr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Akkor mesélj...
2021. febr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%
Nem, remekül utána lehet nézni fél perc kereséssel. Te most sértett vagy, tőlem biztosan nem fogadod el. Viszont hiszem, hogy a gyermekednek jót akarsz. Tartok attól, hogy konfliktusként éled meg, esetleg kioktatásként vennéd tőlem és elfogultan állnál ahhoz, amit mondok.
2021. febr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Amúgy utána olvastam es pont azert nem 'bugyi kenguru' lett véve, hanem ez amiben megvan a béka lábtartás. Védőnő, gyerekorvos, sőt a csípő szűrést végző doki is meg lett kérdezve. Kellően alátámasztja ez a fajta csatos a babát, nem lóg benne, be lehet súly es az alapjan állítani, hogy mit tud már a baba. Szóval nem értem...
2021. febr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nem vagyok sértett, csak nem ertem es nem irsz konkrétumot.
2021. febr. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
54%
Fokozatmentesen állítható tehát a terpesz és a body magassága, valamint nem merev, hanem babára simuló, gerincét pontról pontra megtámasztani képes anyagból készült? Ezek az alapok, amiknek teljesülnie kell. A gyermekorvos, védőnő, de még a régi rendszerben szocializálódott csípőszűrést végző szakember sem kompetens ebben teljes mértékben.
2021. febr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!