Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Középfülgyülladás! Fülmelegitő...

Középfülgyülladás! Fülmelegitős sapka! Nem szurták fel neki, de nagyon féltem! Mivel segítsem hogy legalább az éjszakánk jó legyen? Most nem nagyon van el nélkülem! 6 hónapos

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
varrj egy kis zsákot tegyél bele sót és melegítsd meg. tedd a fülére. Nekem anyu csinálta kiskoromban fülfájós voltam nagyon sokat segített.
2010. szept. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
vettem neki egy fülmelegitős sapkat!elég izgága igy ez is csoda hogy "megmarad benne"!
2010. szept. 3. 16:54
 3/7 anonim ***** válasza:
ha alszik? esetleg több esélyed van:-)
2010. szept. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát én is ilyen fülfájós voltam meg vagyok is:S

Régen nekem a só mindig bevált, ahogy a kedves elő válaszoló írta. Kb 2 éve volt újabb gyulladásom,akkro a doki fülcseppet írt fel,ami fülbe cseppentve zselés állagú lett és úgy szívódott fel,hogy közben melegítette.Na azt nem tudom,hogy ezt gyerekeknek is lehet e,de szerintem erre kérdezz rá ha viszed orvoshoz,mer nekem 1 nap után elmúlt minden fájdalom!!! Egy áldás volt=)

2010. szept. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszertárban kapható egy Otipax nevű fülcsepp,amiben van lidokain(fájdalom csillapító),és még nagyon jó a kövirózsa olaj(szintén gyógyszertárból).Nekünk sokat segített a kettő váltogatott cseppentése.Azt meg kell kérdezni,hogy az Otipax adható-e ilyen pici babának,mert az enyémek már 3 és 5 évesek.
2010. szept. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az en kisfiamnak 10 naposan lett kozepfulgyulladasa.mi antibiotikumot kaptunk ra.csak 10 nap mulva mult el neki.azota semmi baja
2010. szept. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha tudasz kérni kölcsön valakitől Bioptron lámpát, akkor alvás közben 2-3 csipogásig lámpázd meg a fülét. Vigyázz, hogy nem legyen láza, mert akkor nem szabad használni! Nekem nagyon bevállt, igaz nem azonnal, hanem 2-3 nap és persze ez csak kiegészítés az eddig leírtakon kívül. Jobbulást!

Ja és ha nem múlik, vagy vissazjön: Dr. Somi Ildikót javaslom!

2010. szept. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!