Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nekem nem mondta senki, hogy...

Nekem nem mondta senki, hogy a pici babára állandóan kell sapka. Most akkor sokat ártottam?

Figyelt kérdés
Most olvastam, hogy a kutacsa miatt állandóan sapkát kell viselniük a pici babáknak kint. Lányom 4-én lesz két hónapos, ha fújt a szél csak akkor viselt sapkát. Nekem senki sem szólt, hogy állandóan kell sapi a kutacs miatt. Most mi lesz? Nagyon megijedtem.
2011. szept. 25. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagy melegben nem adtam rá sapit,semmi baja nem lett.Gondolom,babkocsiban volt,ahol a nap se érte.
2011. szept. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyszer-egyszer ölben vittem le az udvarra, érte a nap, de nem sokáig. Amúgy mi baj lehet belőle? Mit nem tudhatok még? Nagyon féltem a lányom, ő az életem értelme.
2011. szept. 25. 22:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Én sem tettem rá mindig sapkát, csak ha az idő indokolta. Tehát olyan hűvös volt, vagy fújt a szél. Meg ilyen piciként amúgy is általában a babakocsiban feküdt, attól meg azért védve volt a buksija. Szerintem kár aggódnod, nem lesz semmi baja.
2011. szept. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok, amúgy míg ezt a kérdést nem olvastam, nem is hallottam erről...

Ok persze védeni kell a kis fejüket, de hogy állandóan kell a sapka még melegben is, erről nem tudtam. Szerintem ennyire azért nem kell komolyan venni. Ne parázz ezen. :)

2011. szept. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok,amúgy én se hallottam ezt ezelőtt,de láttam olyat hogy a babán a lakásban is mindíg sapi volt.Nem lesz baj ne aggódj.Az se jó ha túlaggódod a dolgokat,hallgass az ösztöneidre elsősorban,jó babázást.3 gyerekes anyuka
2011. szept. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nincsen olyan rossz idő nem lesz semmi baja , hajas baba egyébként?
2011. szept. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22:20 as vagyok nekünk meg 4 gyerkőcünk van , akkor sem lesz semmi baja ,ha nincs haja!
2011. szept. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is hallottam erről, miszerint a kutacsán keresztül könnyebben megfázhat a baba. De hiszen ha ez megtörtént volna, már rég kiderült volna! :) Ne aggódj, egészséges a babád! Szeles, hűvös napokon most már adj rá sapit, de a kánikulában nem történt semmi gond, látod! Még esetleg a napszúrás ellen jó a nyári sapka, kis kalap. Én emiatt adtam a fiamra, de ha nagyon izzadt, akkor levettem. Napon úgysem tartózkodtunk, max 1-2 percig.
2011. szept. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem februári a fiam így én még a lakásban is adtam rá sapit, de csak az első hetekben, mert nem rajongott érte.

Ha nyáron született volna, én sem adtam volna rá állandóan, max. szeles időben.

2011. szept. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Igen hajas baba, neki volt a legnagyobb haja a kórházban mikor bent voltunk. :)
2011. szept. 26. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!