Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan öltöztessem a képen...

Hogyan öltöztessem a képen látható overál alatt? És mit adjak a lábára? Ehhez még kell kesztyű, sapka. Tudtok olyan szettet amihez minden van? (két részes! )

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 6. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez kályhameleg, csak -10 fok alatt adnám rá, amúgy harisnya, rövid ujjú body, és pólópulóver, amit alá adnék.
2011. szept. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Persze, nem mostra gondoltam :D

Télre...

2011. szept. 6. 15:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ez a járnó babáknak való, tehát csizmát adj a lábára vagy bakancsot, hótól függően. alá attól függ mennyire van hideg. ha nagyon akkor rendes öltözéket, ha nem, akkor elég egy harisnya és egy hosszú ujjú póló.

sapka, sál, kesztyű, lehet szettben kapni, pl. vaterán 2000.- körül vannak most a 3-4 részes szettek.


ha még nem tud járni a babád, mármint télen akkor jobb az egyberészes, annak van ciője, kesztyűje is, csak sapi kell, annak van +gallérja is általában, sál se kell

2011. szept. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nekunk egyreszes van es volt tavaly is, belelt es teljesen vizallo. En a kovetkezot adtam es fogom raadni (telen 2 eves lesz):

Ujjatlan body, harisnya es egy hosszuuju kozepvastag pulcsi es erre az overall. Labara egy zokni meg a harisnyara es erre a jo bundaval belelt szinten vizallo csizma. Kis vekony sapit adtam ra mert az overall sapkala nagyon jol vedi es nem esik a szemebe a ho mert van elotte ilyen kis hofogo. Salat tekertem a nyakara es vizallo kesztyut a kezebe. Igy szankoztunk tavaly. :) Nekunk ez volt es iden is ilyet vettunk, hasonlo szerintem mint a tied csak ez egybe van:

[link]

2011. szept. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!