Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek hány centi és mit tud a...

Kinek hány centi és mit tud a 10 hónapos babája?

Figyelt kérdés
Mi még nem álltunk fel, ez nagy baj?
2008. dec. 12. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiam 9.5 hónapos 73 cm és 9 kg.

Tegnap megtette az első lépéseit egyedül, több másodpercig tud egyedül állni. Még nem volt 7 hónapos amikor felállt.

Épp tegnap volt a tv-ben hogy amelyik baba ilyen idős korban még nem áll fel érdemes megnézetni mert lehet hogy tornáztatásra van szüksége.

2008. dec. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Meg tudnád mondani milyen műsorban láttad, hátha vissza tudom nézni a neten?
2008. dec. 12. 19:35
 3/6 anonim ***** válasza:

A lányom 9 és fél hónapos, 78 cm, 8,6 kg.

kb 3 hete szépen mászik. Ma már próbálja kinyújtani a lábát mászás közben, mintha fel akarna állni.

De szerintem ez babafüggő. Ismerek olyan, ugyanennyi idős babát, aki nem régóta ül egyedül, és a doki szerint minden rendben van vele.

2008. dec. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

tegnap volt a reggeliben vagy utána a csak csajokban egy védőnő mondta hogyha eltér az átlagtól ne hagyjuk annyiban mert a gyerekorvos nem mindig foglalkozik vele és mutassuk meg szakembernek hogy szüksége van e valamilyen fejlesztésre

de ha mászik és próbálkozik a felállással biztos nincs semmi gond

miket csinál? mászik? ül?

2008. dec. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A lányom 10,5 hónapos,8,5kg,70cm.

Be nem áll a sza´ja :),gyorsan mászik,6 hónaposan felállt,ha fogjuk a kezét szinte szalad,bárhol ahol talál támaszt fela´ll e´s megy.Pakol,tolja magaelött a dobozt,porszívót :),

Szerintem már fel kellett volna állnia.nem is próbálja???

próbáld ki,ha valamiben feltudja húzni maga´t,hát ha.Ne eröltesd.

Gyerek orvos mit mond???

Biztos kérdezted??

Hány kg,nem e a súja miatt.

2008. dec. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Úgy áll fel, hogy a talajon a keze:)

10 kiló. Mászik, de nem gyorsan, felül.

Háát köszi a válaszokat. A védőnő azt mondta nem baj, csak én aggódom.

2008. dec. 13. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!