Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mást is harapdál a 10 hónapos...

Mást is harapdál a 10 hónapos babája? Ezt mikor hagyja abba?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor te határozottan rászólsz, h ne tegye. Lányom is kezdte de egy határozott mozdulattal kicsit arrébb raktam és mondtam neki, h nem szabad. pár próbálkozás után abba is hagyta.
2011. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát az én 20hónaposom még most is megharap, ha olyanja van. :( Próbáltuk szép szóval, aztán erélyesen, végül oda is csaptunk, h ha neki is fáj talán megérti, h nekünk is fáj, de hasztalan volt minden. Ma már úgy vagyok vele, h próbálom megelőzni a bajt, és időben eltolni magamtól. Szerencsére csak minket harap, gyerekeket vagy más felnőtteket sose célzott meg. Keresgéltem ez után, és azt szűrtem le, h a mi esetünkben nincs mit tenni, előbb-utóbb elmúlik, csak győzni kell kivárni.

Mondjuk 10hónaposan a fiam még nem harapott. Kb. olyan 5hónapja kezdődött nála, amikor már stabilan tudott járni. Merthogy ő olyan szaladásból támadó típus. De sok szülő írt 1év alatti esetet.

2011. okt. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdező! nem lehet h jön a foga és jó érzés h masszírozza az ínyét? ha nem így van, határozottan tiltsd meg neki, mielőtt nagyon rákap, utána nehezebb leszoktatni.
2011. okt. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!