Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A cicin elalvó babák is...

A cicin elalvó babák is elválasztódnak egyszer maguktól? .

Figyelt kérdés

...vagy náluk általában az a dolog (szoptatás) vége, hogy egyszer le kell őket szoktatni.

Igazából az van nálunk, hogy a 9,5 hós lányom cicin alszik el és mostanra csak az elalvás előtti szopik maradtak meg. Nem tudom megpróbáljam-e átszoktatni másra (biztos nehéz lenne), mert akkor ennyivel kevesebb tejet inna meg. Viszont egyre nehezebb lesz átszoktatni másra.


2010. szept. 3. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:

9 hónaposan még igen kevés a napi 1 szopi! Erről az egyről is le akarod szoktatni?! Még legalább fél liter anyatejre van szüksége egy nap! Napi 2 szopinak,reggel és este meg kellene maradni kisded korig!


[link]

2010. szept. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem gyerekfüggő a dolog. Az én fiam is nagy cicis volt és amikor leszoktattam 16 hónaposan csak 2 napig nyafogott ciciért összesen. Azóta átalussza az éjszakát is általában. Most kakaózunk és nagyon bevált. Én a helyedben 1 éves koráig várnék, ha neked nem teher.
2010. szept. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hidd el elválasztódnak! Mire óvodás lesz szinte tuti, hogy nem fog szopni. Ez hülyén hangzik, de egy szoptatós konferencián hangzott el ez a válasz egy hasonló kérdésre, nem én találtam ki.
2010. szept. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocs az off-ért!De:20:58-as válaszoló,hogy szoktattad le a 16 hónaposodat.Én most itt tartok,és ötletem sincs,hogy szoktassam le.Cicizik napi 3-szor,és azon alszik el.Hogy csináljam???
2010. szept. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Napi négyszer szopik még, ebből 3 elalvás előtti.

Köszi a válaszokat!!

2010. szept. 4. 07:57
 6/9 anonim ***** válasza:
A 20.58-as vagyok, és 00.40-esnek üzenem, hogy fokozatosan leszoktattam a 16 hónaposomat a nappali cicikről (kb 1 hónap alatt) 1-2 hétig adtam lefekvéskor, majd nem kapott akkor sem. Könnyebb volt, mint gondoltam. Igaz azóta kakaózunk sokat ami most vitatott téma hogy adjunk-e tejet vagy sem. De az egy újabb téma lenne.
2010. szept. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszi a választ 20.58-as válaszoló,dilemmázok hogyan csináljam...:( Nagyon nehéz,és keserves ez nekem,de muszály lesz.Most éppen babát várok,és nem szeretném a picit veszélyeztetni a szoptatással.Holnap belevágok,majd csak túlélem valahogy.Mégegyszer köszi!
2010. szept. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A picit miért veszélyeztetnéd a szoptatással??? Semmi baja nem lesz!
2010. szept. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos van veszélye,mert iszonyú görcsöket csinál a kislányom a szopival nekem.Kizárólag akkor görcsölök,ha ő szopik,de nagyon.:(És az csak a hab a tortán,hogy rettentően fáj a mellet,mióta terhesen szoptatok.Egyébként elkezdtem az elválasztást,nagy az ellenállása,de kezd talán beletörődni.Egyenlőre csak napi egy szopi van neki hagyva,aztán majd azt is elhagyjuk.Sír szegényke,és mikor elalszik én is sírok néha.:S Kemény dolog ez....
2010. szept. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!