Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjam meg, hogy ne...

Hogy oldjam meg, hogy ne kelljen a cici az elalváshoz? Ennyi idő elteltével mivel váltsam ki ezt a rituális elalvási módot? El sem tudom képzelni, hogy mi legyen.

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 éves,nemrég jutottunk el addig,hogy "csak" alvásokhoz kérje a cicit.Előtte még napi 7-8 szor is szopott,aztán egyik napról a másikra (szerencsére) már csak az alvásokhoz kéri.Ja,és ha éjjel felébred(köztünk alszik),akkor is cicivel alszik vissza.Köszi.
2010. szept. 3. 22:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Hasznos tanácsot sajnos nem tudok adni,talán csak annyit,hogy majd az idő.Sógornőm kislánya 3 éves korára érte el azt hogy cici nélkül elaludt.

Nem tudom nálunk is hogy fog majd megszűnni,az én 16 hónapos lánykám is "cicifüggő". :)

Kíváncsian várom én is hasonló helyzetben lévő anyukák tippjeit!

2010. szept. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!