Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet hozzászoktatni 2...

Kriszti0822 kérdése:

Hogyan lehet hozzászoktatni 2 hónapos gyermekem az önálló elalváshoz?

Figyelt kérdés
Létezik hogy van ilyen pici baba,akit csak úgy letesz az anyuka a kiságyba és magától elalszik?Lehet,hogy én nem jól csinálom de este cicin alszik el és egyszer van fel éjszaka,napközben pedig evés,játék kb.1 óra és mikor már látom,hogy fárad kicsit ölben ringatom és így alszik el,napi 2x3x 1,5-2 órákat!
2011. aug. 8. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindég igy aludt el, de most, hogy már 7 hónapos ugy alszik el, ha mellette vagyok. Azelott csak letettem a kiságyba és elaludt. Polyás kora ota ugy szoktattam, hogy nem ringattam, meg tartottam az olemben amikor elaludt.
2011. aug. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom most volt 2 hónapos. Én 1 hónapos kora óta lerekom aludni és csendben egyedül elalszik. Lerakom és kijövök, ő ott marad a sötétben és elalszik egy hang nélkül. Napközben és este is sírás nélkül alszik el, az éjszakát átalussza este 8-tól reggel fél 7-ig. Én úgy szoktattam, hogy a kiságy alvásra való. Tehát nincs forgó zenélő, nincsenek bent játékok. Csak alszik benne. Ja és azóta alszik el hang nélkül, mióta hason alszik. De volt hogy bementem fél óra múlva és ébren volt a sötétben nézegetett, de nem sírt :-)
2011. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tedd össze a két kezed, hogy cicin alszik el! mi ezzel a baj? a legjobb :) majd később sokkal könnyebb lesz megtanítani neki aaz egyedül elalvást
2011. aug. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az én kicsikém 3 hónapos múlt. A kórházból hazajövetel után még egy hónapig kb úgy altattuk az apukájával, hogy közénk vettük, simogattuk, nézegettük :), ha elaludt apa áttette a kiságyba. Aztán rájöttem, hogy ez így nem járja. 8kor fürdés, vacsi aztán beleteszem az ágyikójába kicsi simogatás (van egy felhúzhatós plüsse ami altatót zenél, azt beindítom) és mikor félálomba kerül a baba magára hagyom. Nekünk bejött. Nincs egész nap az ágyában csak az ebéd utáni nagyobb és éjszakai alváskor.
2011. aug. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mikor a kórházból haza jöttünk őt sem kellett ölben altatni,csak elég hasfájós lett így sokat sírdogált ezért szokott hozzá,hogy ölben van.Most már elmúlt a hasfájás,de a babakocsiban ritkán alszik el,ha meg csak úgy leteszem akkor meg megy az üvöltés,már próbáltam,de 20 perc után nem bírtam tovább.Ő ha fáradt akkor már elég nyűgös is!: )
2011. aug. 9. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!