Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sárga a popsitörlő, ha...

Miért sárga a popsitörlő, ha a pelusban zöld?

Figyelt kérdés
100%ban ISZSZ anyatejes 2 hónapos babám pelusát feltárva zöld produktumot találok, viszont amikor tisztogatom a nedves törlőkendőn ez sárga. Ez most zöld vagy sárga kakinak felel meg? Az anyatejes babáknak elvileg mustársárgának kéne lennie. Nem ettem zöld dolgot, nem szedek (már) vasat sem.

2021. nov. 12. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a bébi?
2021. nov. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A zöld kaki normális, hasfájás miatt lehet ilyen, vagy túlette magát. De nincs vele teendő, nekem azt mondta a védőnő.

Amúgy lehet egy része zöld volt, egy része meg sárga, azért más mikor törlöd.

2021. nov. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A zöld kaki azt is jelezheti, hogy kevésbé zsíros tejet juttat be a szervezetébe. Milyen időközönként váltod a melled? Nekem annó úgy oldódott ez a zöld kakigond meg, hogy csak 3-4 óránként cseréltem mellett, ha azalatt az idő alatt még kérte a cicit, csak azt adtam, amelyik épp aktuálisan volt, hogy "jól" szívja ki a "hátsó, zsírosabb" tejet is.
2021. nov. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól is lehet zöld a kaki ha kicsit később vetted észre és nem cseréltél egyből pelust.
2021. nov. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Erre én is felfigyeltem már 😆 de aztán arra jöttem rá hogy a pelusban is ugyanúgy sárga csak “több van egy helyen”. Ha széthúzgálod a peluson akkor ott is sárga lesz. Kb mint a tea esete. Ha pohárban van akkor sárga vagy piros attól függ milyen ízű. De ha kiveszel belőle egy kiskanállal akkor meg átlátszó lesz.
2021. dec. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!