Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves kisfiúnak milyen...

Egy éves kisfiúnak milyen fejlesztő játékot vennétek? Ami fejleszti és érdekli is egyben?

Figyelt kérdés
2021. nov. 12. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
1 éves gyereket minden fejleszt. A duplo pakolászást szerette ilyen idősen a fiam, ládából ki, ládába be. De ugyanilyen jól elvolt egy üres üdiítős flakonnal is. Nem kell túlpörögni. Fejlődik magától!
2021. nov. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Ez a mostanság divatos fejlesztésmánia, fejlesszük agyon a gyereket, fejlesztő játékokat neki, fejlődjön! egészen nevetséges. Ennyi idős gyerek egy kutyajátéktól is fejlődik ha azt teszem elé, de vegyél neki abakusz golyós számolót, 1 évesen ideje lenne megtanulnia 100-ig elszámolni… Nem ettől lesz Mensa tag felnőttként azt garantálom.
2021. nov. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen igazad van #2. Már kicsit túl van ez a dolog is hypolva. Annyi helyen olvasom ezt a pikler háromszöget meg montessori hintát (bocs ha rosszul írtam) de azt se tudom ezek mire valók viszont jó borsos áruk van. A matató falat se igazán értem. Szerintem full felesleges. Hozzáteszem nem zavar ha bárki ilyesmiket vesz a gyereknek csak egyszerűen nem értem, hogy mire olyan nagy szám. Az 1 évesem a golyóvezető fagolyóit inkább rágcsálja csak, a formabedobó oldalait csak összeütögeti, abszolút nem arra használja, amire kellene. Most jobban érdekli, hogy fel tud állni és tud lépegetni.
2021. nov. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valóban mindentől fejlődik egy ennyi idős gyerek, de karácsonyra csak nem adsz neki egy üres flakont, hogy tessék játszál vele.
2021. nov. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

4-es: Hát Fiserprájszkutyát se kell 10 ezerért, az is biztos!


Arról nem beszélve, hogy az egy éves gyerek karácsonykor nem reklamálna a flakon miatt sem, mert nincs tudatában SEMMINEK. Néz, gagyog, ennyi.

2021. nov. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Akkor se történne semmi, ha semmit se kapna karácsonyra.

Minden csak a szülők fejében van, a gyerekébe még nem sikerült belenevelni 1 év alatt. Majd 3-4.

2021. nov. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A húgom babájánál (9 hónapos) az ilyen zenélő játékok váltak be. Bár ő még kisebb szóval csak így rugózik a ritmusra meg baba hangon próbál énekelni hozzá, tapsol nagyon cuki. Még az ilyen építőkockákat is jó ötletnek tartom.
2021. nov. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1 éves lányomnak mindenféle zenélő világítós játéka van. MINDEN érdekli a világon, de a kedvenc, az valóban az üres flakon. 🤣
2021. nov. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!