Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leendő keresztanyukája vagyok...

Leendő keresztanyukája vagyok 11 hónapos kisfiúnak. 30 ezer ft körül szeretnék adni valamit. Mi az ami hasznos és fejlesztő neki?

Figyelt kérdés
Már FP tanuló kutyust vettem neki névnapjára és ruhákat is.
2017. júl. 10. 18:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%
inkább kérdezd meg az anyját mint hogy valami felesleges hülyeséget vegyél.
2017. júl. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Már kérdeztem és semmit nem mondott csak, hogy ruhát ne mert sok van :)
2017. júl. 10. 18:27
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Tricikli?
2017. júl. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
7%
akkor én a helyedben pelenkát vennék, meg törlőkendőt, és csak másodsorban játékokat. el tudod rendezni szépen egy nagyobb dobozban, alulra a pelusokat, felülre a játékokat vagy ilyesmi. ez hasznos is lenne, én ennek örülnék. szintén 11 hónapos fiam van.
2017. júl. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
18%
Felénk, nem egy családnál az első aranyfülbevalo az, ami a keresztanyáktol van, szinte minden családnál évtizedek ota. Plusz majd ballagásra szokott még aranygyűrű lenni.
2017. júl. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Kisfiúnak nem vennél füllbevalót, de a pelus jó ötlet :)

Sudocream, popsi törlök, pelus esetleg valami mintás pohár étkészlettel?

Triciklije már van, és ilyen kis műanyag motor? Azt mennyi idős kortóo használják?

2017. júl. 10. 19:12
 7/29 anonim ***** válasza:
81%
Hát sztem meg olyat vegyél, amiről eszükbe jutsz. A pelus jó ötlet, ha babalátogatóba mész újszülötthöz, de én nem biztos, hogy örülnék neki a keresztszülőtől. Az én kisfiam is 11 hónapos múlt. Babakötvényre esetleg befizetni?
2017. júl. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
44%
Hinta, agynemu, pled, Biblia.
2017. júl. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
9%
miért 7es, csak az újszülöttek használnak pelenkát? őszintén szólva és sokkal jobban örülnék 30 ezer ft értékű pelenkának ami kb 3-4 hónapra elég, mint egy harmincadik plüssnek vagy 100. zenélős vacaknak, akármilyen drága is. az én fiam pl az új játékokkal is max 5 percig játszik.
2017. júl. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
80%
keresztelőre felénk maradandót szoktak adni. Kislánynak fülbevalót, kisfiúnak láncot, esetleg medállal. Én ezt javaslom neked is. Emellé még esetleg tanulóasztal, ha belefér.
2017. júl. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!