Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiütés, gluténtól? Hogyan...

Kiütés, gluténtól? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
3 hete vezetem be nála a glutént, mindennap adtam neki egy keveset valamibe keverve, ma először merészeltem neki babacsintát csinálni, tojás, tej nélkül. 2 dbot meg is evett belőle, és a gyomorszája körül egy kis foltban halvány kiütés lett, valamint a pelenka vonala alatt. A háta is egy picit grizes lett egy helyen, igazából egyáltalán nem durva. De most nem tudom eldonteni, hogy allergiás reakció lenne, vagy szimplán az első nagyobb találkozás miatt alakult ki. Nem tudom most mit kellene csinálni, abba hagyni amíg elmulnak, vagy vissza menni oda, hogy mindennap továbbra is egy kevés.
2021. nov. 12. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a kérdést az orvosnak tedd fel! A "gluténes" kiütés nagy és rendkívül fájdalmas. Az egész testen megjelenik. Kicsi korban pedig nagyon sok a híg sz*kletes pelenka!
2021. nov. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!